SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 426208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-masz na to szanse i oczywiscie możliwosci :) A pod Poznań jak przygotowania idą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Proszę bardzo, przygotowania pod Poznań, choć jeszcze się nie zapisałem i nie wiem czy pojadę. I porównanie do rekordzisty Maksa :)

















Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2017-05-07 15:35:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-widzę że filmiki coraz bardziej profesjonalne,bo na 2 kamerki.Ilość super,ale w Poznaniu stać Cię myślę na walke o 1 miejsce i wynik 18-19.Dead stop troche zabiera no i broda musi być jednak minimalnie wyżej bo mogą tam niezaliczać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
zawody to troszkę loteria, nie odzwierciedlają w 100 % mocy, dlatego zawody nie są moim priorytetem, będę celował w światowe rekordy, nawet w te nieoficjalne, właśnie do tych celów uczę się tworzyć coraz bardziej profesjonalne filmiki :)

a co do zawodów owszem mogą się doczepiać brody i nie zaliczać, z dołu jak się patrzy inaczej to wygląda i trudniej ocenić, ale zresztą nikt za wysoko podciągał się nie będzie, z takim ciężarem większość będzie robiła na styk :)

szkoda Łukasz że Ty nie rywalizujesz, czuje że na podium mógłbyś zamieszać :) rok temu było bardzo blisko


Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2017-05-07 19:06:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Zawody to inna bajka niż trening,ale jak się dobrze obserwuje preferencje sędziów i ogólnie umie się dostosować do regulaminu to mocny zawodnik zawsze sobie poradzi.Co do rekordow to Ci kibicuje bo jesteś juz blisko wynikow francuza Clerca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
jego przewaga topnieje myślę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wskoczył nowy filmik z podsumowaniem internetowych rekordów na drągu :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
a ja myślałem że jestem dobry w podciąganiu - 91 pull up ? czym on te dłonie wysmarował, super glue czy co :) ? tak mi się wydawało, że wynik frederica 22 z 32 kg to rekord świata, a wynik maksa z tym plecakiem, ojej, jak znajdzie się sponsor który wyłoży kasę dla guinessów za aplikację do rekordu to go pobije :) narazie mam upatrzone rekordy z listy i tam będę aplikował: http://www.recordholders.org/en/list/chinups.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
frederic robił w chwycie grubo powyżej 80 cm, trochę kombinacji zawsze u niego można zobaczyć, dodatkowo użył jakiegoś lekkiego pasa z materiału :) i te jego niby przerwy w zwisach, ale o tym już pisaliśmy, a zdjęte buty już przechwyciłem od niego :)


Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2017-05-10 11:37:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-o jakiej aplikacji mówisz.Kontaktowałeś się tam z nimi i to jest wymóg nagrania filmu?Tam i tak przecież musi być ktoś na żywo z komisji chyba?

Ten filmik który wrzuciłem to jest siłowe wykonanie.W tej tabelce co podałeś ilości duże ale bardzo mało filmów jest a jak są to wykonanie albo podbijane albo zakres ruchu 20 cm. jak u tego Kulikova w minutę... :) Strasznie to kombinowane... Taki urok tych prób na czas -ilość kosztem jakości,ale mi się to kompletnie nie podoba..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium