SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Iwona - No powiem tak... Rozgryzłaś mnie Całe szczęście reanimacja zakończyła się poytywnie

MAŁE ZALEGŁOŚCI !

PONIEDZIAŁEK - dzień treningowy - NOGI/ BRZUCH


TRENING:

1. SERIA ŁĄCZONA
A) Przysiady ze sztangielkami po bokach (do kostek) 4x12
B) Wypychanie platformy nogami na suwnicy -szeroko – leżąc 4x12
2. Wykroki do przodu z ketlemi naprzemian 3x12
3. Przysiady ze sztangą pomiędzy nogami- szeroko 3x12+ 'unoszenie pięty' 3x15
4. Wejście na podest z obciążnikami na kostkach - prosto + odwodzenie nogi w tył 3x12
5. Odwodzenie nogi w tył przy użyciu wyciągu dolnego 3x12
6. Odwodzenie nogi w bok przy użyciu wyciągu dolnego 3x12
7. Unoszenie bioder leżąc na ziemi, stopy na stepie (obciążenie ułożone na okolicach intymnych) 3x12
8. Unoszenie bioder leżąc na ziemi - jedna stopa ułożona na stepie, druga wyprostowana 3x10
9. Wymachy nóg leżąc na maszynie przodem + unoszenie na ławeczce rzymskiej skupiając uwagę na dwójkach/ pośladkach 3x12

+BRZUCH


Ciężki strasznie trening aczkolwiek cieszę się, że z tygodnia na tydzień coraz bardziej zaczynam czuć, że trenuję tą partię
Wiem, wiem - dla większości pewnie wyda się to dziwne ale początkujący chyba się ze mną zgodzą, że nie od pierwszego treningu czuć trenowane mięśniory Zdałam sobie jakiś czas temu sprawę, że pierwsze pół roku, które spędziłam na siłowni to było zapoznawanie się ze sprzętem + machanie tym co było rozpisane przez trenera Czucie mięśniowe przychodzi niestety z czasem ( a może stety)


MISKA:
BTW 140/60/ 100



1. OMLET – 35 g płatki owsiane, 60 g borówki, 20 g orzechy włoskie, łyżeczka kakao, proszek do pieczenia, cynamon, cukinia 100 g, 25 g kazeina UNS, 75 g białka jaj, 2 g czekolada gorzka + 20 ml mleko do kawy



2. 43 g makaron razowy, 120 g polędwiczki z piersi kurczaka + warzywa



3. 43 g makaron razowy, 90 g tuńczyk , 2 całe jaja (80 g białko, 40 g żółtko)+ warzywa



4 43 g makaron razowy,35 g orzechy brazylijskie, 30 g WHEY UNS
5. 25 g kazeina UNS, 20 g orzechy brazylijskie


Chciałam w poniedziałek zamówić jak co tydzień polędwiczki z piersi kurcząt w tesco, loguję się do sklepu, szukam, szukam i raz jeszcze szukam.... NIESTETY - NI MA !
W Lidlu też już ich nie ma, w biedronce to samo. Przyznać się bez bicia kto z Was maczał w tym swoje palce?!

Na szczęście w pobliskim mięsnym znalazła dziś polędwiczki z piersi indyka - jeszcze mniej roboty niż przy tych kurczakowych. Niebo w gębie. Podsumowując- nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
Tylko ich cena.... Mogłyby być nieco tańsze.




Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-02-10 20:31:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Straaaasznie rozbudowany ten trening Po 3 ćwiczeniu chyba bym wyszła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Iccana
Straaaasznie rozbudowany ten trening Po 3 ćwiczeniu chyba bym wyszła


Ja też miałam ochotę wyjść ALE nie dałam się. W chwilach zwątpienia myślę : Trening dołu jest tylko raz w tygodniu a przecież wszystkie ćwiczenia są takie ważne

Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-02-10 20:33:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
ooo jak kolorowo , wiosna idzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
To cola czy 3 kawy ed walisz?

Trening objętościowo naprawę duży, nie lepiej było by ci jak kiedyś to rozbić na 2?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris, spooooooooooro tych pyszności przygotowałaś na niedzielę - stół zastawiony konkretnie
Ja polędwiczek nie kupuję jakby coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Doris Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) To że już masz 25 lat nie oznacza że nie jesteś młoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyłączam się do życzeń :D Samych sukcesów w życiu i osiągnięcia wymarzonej Fit formy, która Ci się marzy :-*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14273
Doris Wszystkiego Najlepszego !! - Fit Formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium