SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 505571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Powiedzcie mi jak mam nie myśleć, że wy czasem nie czytacie tego co do Was piszę?
Napisałam przecież jasno i wyraźnie, że nigdy nie jadłam oscypków ale ich NIE LUBIĘ ;)

Możecie spać spokojnie jeżeli się wybieracie do Zakopca, na pewno jakiegoś uda się Wam upolować.

Julia - Dzięki, wyjazdy tylko w doborowym towarzystwie czyli mężem ;)

Mariusz - Śnieg jest przecież taki uroczyyyyyy, przynajmniej tutaj !;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nooo czyli wakacje na pelnej swobodzie z michą - ekstra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
jeść nie trzeba mozna handlować w mieście :D, ale co racja to racja Zakopiec o tej porze taka piękna aura nic tylko pozazdrościć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Amber - Coś w tym stylu ;) Oczywiście mam plan nie przesadzić ale co z tego wyjdzie czas pokaże.

Adi - Ty już mi nie zazdrość, bo jeszcze mi śnieg wystraszysz !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Napewno nie zjadłas w Krakowie Burgera !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
W Zakopanem na Krupówkach na samym dole , po lewej stronie jest taka fajna karczma ... dobra gorąca czekolada i inne rzeczy tez ooo ! A ogólnie to poszukajcie sobie restauracji KOLIBECKA , pod Skocznia w stronę ronda. Polecam szaszlyka. Jest ogromny i przepyszny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Widzę że tutaj wszyscy trzymają michę a jak przyjdzie co do czego to w każdym mieście każdy zna wszystkie możliwe miejsca z jedzeniem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Ja miskę trzymam . A wiem takie rzeczy , bo co tydzień w Zakopanem byłam z rodzicami jak jeszcze jadłam "normalnie". Więc jak mogę coś polecić , bo znam to czemu nie? poza tym co złego w takim pysznym szaszlylu prócz tego ze nie znamy gramatury mięsa

Zmieniony przez - Iccana w dniu 2014-12-30 09:36:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Te szaszłyki dobre tylko szkoda, że takie małe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fotki ze str. 157 robią mega wrażenie :D Na sylwestra będe robił tort lodowo-kinder buenowy i jak wyjdzie to tez sie pochwale
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium