Witam Panie Piotrze
Mam pytanie dotyczące sposobu użycia odżywki VITALMAX Creatine Ethyl Ester
SPOSÓB UŻYCIA:
Brać 2 kapsułki dziennie, jedną 30 minut przed treningiem, drugą bezpośrednio po treningu.
SKŁAD:
1 kapsułka zawiera 800 mg estru etylowego kreatyny, 4,14 mg tauryny, 0,56 mg witaminy B6.
wydaje mi się że to za mało.A jak brać w dni NT?
Mam pytanie dotyczące sposobu użycia odżywki VITALMAX Creatine Ethyl Ester
SPOSÓB UŻYCIA:
Brać 2 kapsułki dziennie, jedną 30 minut przed treningiem, drugą bezpośrednio po treningu.
SKŁAD:
1 kapsułka zawiera 800 mg estru etylowego kreatyny, 4,14 mg tauryny, 0,56 mg witaminy B6.
wydaje mi się że to za mało.A jak brać w dni NT?
wiec nerki jak dzwon