SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Kaczka specjalista ds. badawczo-rozwojow - odpowiada na Wasze pytania ! ! !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 337893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
PaWEL-H Administrator
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 3246 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 717828
b \ w \t pisane bez odstępów powoduje jakiś problem, na razie proszę pisać z odstępami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
tyson19834:

Masz za mało węgli, szczególnie przy swoim trybie życia. Tak, na szybko, licząc wyszło mi, że dajesz bwt = 1,8:2,6:0,8. Zmień na 1,8:3,5:1,25 a węgle rozrzuć równo po wszystkich posiłkach, szczególnie, gdy pracujesz w nocy. W dzień wolny od "nocki" przed snem "wrzuć" pół porcji węgli, a pozostałe pół porcji dodaj, po równo, do I i II posiłku. Rozkład dzienny tłuszczy zachowaj jak dotychczas, choć jakby na porcje było dla Ciebie za dużo tłuszczu, to daj po pół porcji na posiłki I-III. Po 2-3 tyg. daj znać jak samopoczucie i efekty.

Trening:
Barki
- zwiększyłbym liczbę powtórzeń, szczególnie w unoszeniach (15-12)
Nogi-suwnica 4x10 i ciężar! przysiady, jak już masz dobrze kolana rozgrzane tak samo (powiedzmy 10,10,8,8),
- prostowanie na maszynie / 15,15,12,12
Plecy-wiosłowania daj na początek sesji, potem ściągania drążka, a na koniec martwy
Biceps-unoszenie sztangi / 15,15,15,12, dalej naprzemienne unoszenie sztangielek /15,15,12 i hantelka na modlitewniku /15,15,12
Kaptur - pamiętaj o ciężarze, dużym!
Reszta ok!
Przede wszystkim popraw dietę i jakimś cudem...spij więcej, niekoniecznie w pracy.
Powodzenia!

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
PaWEL-H:

DZIĘKUJĘ!

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
PaWEL-H Administrator
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 3246 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 717828
nie ma problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
ja też mam pytanie
czy jeśli mam problem z dostarczeniem zgodnej z moją dietą ilości węglowodanów to czy mogę zjadać 0,5-1kg bananów dziennie w celu uzupełnienia tych węgli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130
Mam do Pana Kaczki bardzo ważne pytanie.
Proszę o jak najszybszą odpowiedź.
3 tygodnie temu zaczynałem robić klatkę piersiową i gdy robiłem drugą serię poczułem bardzo mocny ból z tyłu głowy (taki pulsujący)
Po tym treningu dałem sobie spokój na 1,5 tyg i znowu gdy przyszedłem dałem oczywiście lżejsze ciężary i znowu to samo.
Przy Wiosłowaniu sztangą to samo. Przy wyciskaniu wąskim na płaskiej też. U lekarza byłem zapisał mi ketonal idota zamiast poradzić coś konkretnego.
Jestem zrozpaczony bo uwielbiam chodzić na siłownie.
Jeżeli moze Pan mi w jakiś sposób poradzić będę ogromnie wdzięczny. POZDRAWIAM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33
Witam panie Piotrze. Jestem raczej ektomorfikiem cienkie nadgarstki, kości, mało siły. Ważę 69,5 kg. Ćwiczę ok.11 miesięcy. Mam pytanie w jakim tempie powinna rosnąć czysta masa mięśniowa (ile na miesiąc) z takim stażem?. Obecnie robię mase i jem dziennie ok. 3600 kcal (ww.6-6,5g, b.razem roślinne i zwierzęce 2.5g, b.zwierzęce 1.5g, tł.1,5g). I przy takiej kaloryczności masa nie chce rosnąć, czy należałoby jeszcze zwiększyć kaloryczność, czy raczej problem tkwi w czymś innym. Czytając niektóre artykuły pisze, że ektomorfik powinien jesć nawet 4000-5000kcal. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wazne ze sie wyjasnilo
postaramy sie pamietac sprawe z "/"

dzieki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 845
Dziekuje za odpowiedz !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 845
Mam tylko pytanko , czy w ten dzien wolny od nocki gdzy radzisz wrzucic poł porcji wegli przed snem, to jaki rodzaj wegli bedzie najlepszy? ryz basmanti, brazowy makaron moze byc?. Czy ta porcja ma byc sama czy rowniez z białkiem? Dzięki wielkie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚĆ >>>VITA-MIN PLUS SENIOR<<< NOWOŚĆ

Następny temat

Piwo a masa (by Ambroziak)

WHEY premium