SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Kaczka specjalista ds. badawczo-rozwojow - odpowiada na Wasze pytania ! ! !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 337516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
El_Griton
Rozumiem i dobrze o tym wiem, że to mało kcal, ale gdy zaobserwuje konkretny stop w rozwoju masy wtedy zacznę ostro improwizować :) Na razie małymi kroczkami coś zmieniam.

Co do tarczycy to jest tak ,że leczę się w Łodzi w Szpitalu Matki Polski na Endokrynologi prowadzi mnie lekarz. Jeżdżę tam 2x w roku ale jest to 30km odemnie więc idzie sporo czasu i kasy przez dostanie się autobusem/tramwajem. W piątek planuje iść prywatnie u mnie w mieście do mojego doktora i zapłacić 2x wiecej ale szybciej i powie co i jak no zapisze mnie na badania tam zapewne. Tylko Jeśli bedzie za mało chętnych to nie zjawi się i bede musial iśc do rodzinnego a do łodzi za pół roku dopiero ,bo takie kolejki. Ale do rzeczy:

Czy uważa Pan ,że mogę mieć arytmie serca przez tarczyce jak moja babcia? Wiem,że nie jest Pan w stane to ocenić konkret ale w jakim stopniiu to prawdopodobne?


P.S zakupilem wczesniej kretyne i chcialem zacząć cykl ale chyba się powstrzymam ,bo jeśli pojade na te badania to bede musiał go przerwać a wiadomo tak nie można.

Przepraszam za rozpiske. Pzdr

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 570
Panie Piotrze jak długo można przyjmować witaminę OLIMP GOLD-VIT C 1000 Forte?
Czy trzeba robić jakieś przerwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Przepraszam, że tak wałkuję temat ale zaraz wyjaśnię o co chodzi. Wracając do tych po treningowych płatków owsianych to zalewa Pan je wodą czy 'na surowo' po treningu?
Pytam ponieważ mam trochę kłopoty z brzuchem, nie jestem w stanie na razie wskazać jednoznacznie, że to przez płatki czy jajka czy jeszcze coś innego - jestem w fazie sprawdzania. Ale chciałem zapytać czy przy takiej ilości jedzenia jaką zapewne Pan musi pochłaniać na masie wspomaga Pan jakoś dodatkowo trawienie? Mam na myśli enzymy trawienne, błonnik dodatkowo, proszek zasadowy, suplementy typu Colon C itp lub jeszcze coś innego? Czy jedynie tym wspomagaczem są warzywa? To nie są moje pierwsze kłopoty żołądkowe, zawsze mi towarzyszyły na masie i chciałbym raz na zawsze się ich pozbyć - po pierwsze znajdując przyczyną, a po drugie wspomagając się jakimś suplementem, co Pan radzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Co mi da ZMA i czy w wieku 16 lat warto to brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297


xero:
Zgodnie z życzeniem - Obecna forma. Sorki za jakość, ale zrobione na szybko telefonem.
"Letka pompka" pleców :)

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gratuluje sylwetki, jak by mi Pan posegregowal spozywania tych witaminw ciagu dnia (Omega 3, B complex, chela mag forte, gold vit C, vit-min plus) jem 5 posilkow, z tego co sie orientuje nie mozna stosowac witamin do posilku przed i po treningowego i nie wiem jak je wszystkie stosowac zeby to mialo rece i nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Kurcze wielkosc fotki NIE oddaje tego co to zdjecie powinno oddac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚĆ >>>VITA-MIN PLUS SENIOR<<< NOWOŚĆ

Następny temat

Piwo a masa (by Ambroziak)

WHEY premium