SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Kaczka specjalista ds. badawczo-rozwojow - odpowiada na Wasze pytania ! ! !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 337366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
lukaf:

Skoro uważasz, że dla Ciebie za wcześnie na stosowanie fazy ładowania, to jest za wcześnie i nie podlega to dalszej dyskusji. Do czegoś albo ma się przekonanie, ablo nie. A, szczególnie, w tym sporcie, nic na siłę. Ale napisze to tak. Jak wytrzymasz na siłowni jeszcze kilka lat i zacznie się prawdziwa walka o każdy gram mięśni, to wtedy będziesz sobie mocno "pluł w brodę", że, gdy była okazja, to nie wykorzystałeś wszystkich możliwości oferowanych kiedyś przez suplementy, tylko się ograniczałeś. JA CIE NIE NAKŁANIAM, TYLKO PRZEDSTAWIAM PEWNE FAKTY Z RACJI DOŚWIADCZENIA, większego bądź mniejszego.
25g dextrexu spokojnie Ci wystarczy, i możesz zrobić shake kretki z białkiem.
Godzinę przed snem zjedz sobie twaróg chudy i popij kretką z 25g carbonox.
Co do ilości kretki, jak już wspomniałem, decyzja należy do Ciebie...

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
suabiak:

Jak kupisz białko, carbo, glutaminę/bcaa i kreatynę to na pewno lepiej będziesz "panował" nad jakością masy mięśniowej, gdyż będziesz dozował suplementy w sposób w danej chwili potrzebny. Drugi przedstawiony przez Ciebie sposób jest z pewnościa wygodniejszy i dużo tańszy. Więc coś za coś. A poza tym, ładny wynik te 2kg w 3 tyg, oczywiście, jeśli to dobrej jakości mięsień, a nie galaretowata "oponka". Gratuluję!

Jeśli chodzi o to kiedy zacząć robić definicję, to zacząłbym jak najwcześniej i powoli pozbywał się fatu, wtedy możesz mieć pewność, że nie będzie się to odbywało kosztem masy mięśniowej i sama jakość umięśnienia będzie na koniec lepsza. Także zacząłbym na początku kwietnia, jak się chcesz na lipiec wyrobić z formą "plażową".
Ja zaczynam w kwietniu, jak "robię się" na sierpień.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
chester145:

Jeśli chcesz zrzucać tłuszcze, to unikaj produktów złożonych, zwłaszcza takich jak ten, o którym wspomniałeś. Proporcje potrzebnych składników ułożysz sobie sam, także ja bym został, przy tym co Ci napisałem, zwłaszcza po przeczytaniu informacji na produkcie, że zawiera "Aminokwasy obniżające poziom białek SHBG" ))) , co świadczy tylko o poziomie wiedzy ludzi tworzących ten produkt. Odkrycie, normlanie, na skalę światową ;)

Szybko zwiększyć siłę? Zastosować środki zwiększające retencje wody w komórkach mięśniowych, bo przecież siła mięśnia zależy bezpośrednio od jego pola przekroju poprzecznego. Zatem kretyna+glukoza i trening stricte siłowy.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
MegaMuscle:

Przedramiona i łydki trenujesz w bardzo podobny sposób. Mały ciężar, dużo powtórzeń, z dodatkowym spięciem i krótkie przerwy. Przedramiona możesz robić w superseriach. 4 superserie po 20-25 ruchów w każdej z serii, a w praktyce do upadku mięśniowego. Odstęp między superseriami to jakieś 30 sek.
Wyciskanie sztangi na skosie zastąp wyciskanie sztangielkami na skosie. Ćwiczenie to pozwala znacznie mocniej rozciągnąć górny akton mięśni klatki piersiowej, a tym samym praca wykonana przez mięsień będzie również większa. Jak byś nadal nie odczuwał efektów tego ćwiczenia, to zrób je jako drugie, a pierwsze niech będzie np. wyciskanie sztangi leżąc na ławce płaskiej.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
dziękuje za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3350
Witam Panie Piotrze mam 3 pytania do Pana:
1.Co sądzi Pan o mostkowaniu podczas wyciskania na ławce płaskiej i czy stosuje to Pan
2.Jakie mam Pan zdanie o stosowaniu diety zgodnej z grupa krwi bo w jednym z odcinków tv.sfd Piotr Głuchowski potwierdził stosowanie tej reguły
3.Jeśli spożywam dziennie 4 łyżki oleju lnianego nieoczyszczonego co daje 30 g omega 3 dziennie jest sens kupowac gold omega 3 bo spotkałem sie z głosami że tak bo te z oleju sa niepełnowartosiowe.
Z góry dziekuje za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51139
Decyzje podjąłem szybko stwierdziłem, że lepiej jak będzie troche za dużo niż za mało tak więc jestem 4 dzień fazy ładowania (20g).Dziękuje bardzo za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33
Witam. Mam takie pytanie. Kupiłem sobie kreatynę i się zastanawiam jak brać. Pan bardzo chwali fazę nasycenia, ale chcialbym wiedzieć w jaki sposób faza nasycenia jest lepsza, gdzieś czytałem, że podczas fazy nasycenia i tak kreatyna przyjęta w tak dużych dawkach jest wydalana z organizmu, i że to strata pieniędzy, tak czytałem nie sądze że tak jest ponieważ nie próbowałem. Cyz rzeczywiście daje lepsze efekty?. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5328
Witam Przeczytalem chyba wiekszosc postow wiec i sam o cos zapytam.
Mam rozpisany trening na mase tyle ze posiadam troche tluszczu na brzuchu i klatce, nie bedzie to przeszkadzalo w zrobieniu masy?
Jestem w trakcie rozpisywania diety. Trening mam rano po pracy bo chodze na nocki 22-6. Mam zamiar stosowac kreatyne Dymatize Micronized Creatine. Jak Pan radzi dawkowac i kiedy? Jak zrobie faze ladowania to nie wywale tego z moczem, bo kazdy mowi co innego:(
Bede bral rowniez; Dymatize BCAA Complex 5050 jak stosowac?
Zakupilem rowniez; OPTIMUM - 100% Casein- mam zamiar stosowac bezposrednio przed spaniem czyli o 10
2. OLIMP - Creatine Magna Power 120 kaps- to na pozniej bo lepsze;)
3. OPTIMUM - Serious Mass - przed silownia bo nie mam czasu na posilek bo to w pracy
5. MHP - Up Your Mass a z tym to nie wiem co zrobic;D gdzie to wrzucic.

Co jak Pan radzi dawkowac?
Trening 4 razy w tygodniu, tylko nie wiem. Mam odwieczny problem. Masa czy redukcja:( do minimum tkanke tluszczowa spalic a pozniej masa. Czy jak bede robil mase to tluszcz sie spali jakos sam:D
Ale pytan;) mam nadzieje ze otrzymam odpowiedz;)

'Dieta- sposób odżywiania się niezbędny do uzyskania określonego celu'

Pomogłem?
WCIŚNIJ --------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23146
Panie Doktorze
Mam pytanie odnośnie ćwiczeń w przypadku osób z wadami postawy,a mianowicie:
jestem osobą ze skoliozą w odcinku lędźwiowym ,dłuższe stanie,siedzenie,trening barków/bicepsa bez pasa powodują ból po jednej stronie prostowników na wysokości kręgów lędźwiowych ,o martwym nie ma co mówić...
Jakie ćwiczenia poleciłby Pan w moim przypadku ?

Staram się ćwiczyć asymetrycznie tzn.bez udziału sztang długich głownie na sztangielkach bądź też jednorącz ale i tak występują bóle przy większych obciążeniach :/
Nie chciałbym "zrywać" z siłownią ,będe bardzo wdzięczny za pomocną radę.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚĆ >>>VITA-MIN PLUS SENIOR<<< NOWOŚĆ

Następny temat

Piwo a masa (by Ambroziak)

WHEY premium