SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Kaczka specjalista ds. badawczo-rozwojow - odpowiada na Wasze pytania ! ! !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 336833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Jak to jest z tymi syntetycznymi witaminami? Podobno zbyt długo stosując organizm odzwyczaja się je czerpać z jedzenia a przynajmniej w prawidłowym stopniu. Jaka jest wchłanialność chelatowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4701
Z picia surowych jaj zrezygnowałem,ale nie z tego względu,że jest możliwość zarażenia się salmonellą,ale z tego,że białko nie przyswaja się w takim stopniu jak w smażonych czy gotowanych,a po co marnować jajka.

Chciałbym bardzo podziękować za ułożenie planu,po kilku tygodniach na pewno napiszę i zdam relacje.

Zmieniony przez - blais1994 w dniu 2012-05-16 23:08:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2213
Witam serdecznie,
mam zamiar zacząć do treningu siłowego dołożyć bieganie. Do pracy wychodzę o godzinie 8 w domu jestem ok 18. Trening siłowy zaczynam około 19-20. Czas na pytanie. Czy uważa Pan, że optymalnie by było biegać rano przed pracą(około godziny 6 zaczynając od 30min a docelowo ma to być godzina) czy po treningu siłowym a więc około godziny 21?
Proszę również o radę jak dobrać suplementację w proponowanym przez Pana wariancie. Trening siłowy obecnie to 4 dni w tygodniu a jeśli chodzi o bieganie to właściwie też prosiłbym o radę jak by było optymalnie.
Celem jest zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej i zwiększenie wytrzymałości organizmu.
Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 255 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4423
Mam pytanie odnośnie HMB postanowiłem wypróbować je w dużych dawkach przez dłuższy okres czasu. Jakie dawki polecasz i jak je dzielić w ciągu dnia? Zastanawiałem się nad 10-15 kapsułkami dziennie tylko czy to już nie będzie zbyt duża dawka moja waga to 103kg 12%bf

Nic nie przebije siły motywacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
Agnieszka000:

W teorii nie widzę przeciwskazań, aby zażywać jednocześnie Tetralysal i Thermo Speed Extreme. Pewne negatywne interackje mogły by wystąpić w przypadku produktów zawierających wyciąg z grejpfruta, a w TSE go nie ma. Dobrze, że skonsultowałaś temat z lekarzem prowadzącym . jakbyś jednak w trakcie kuracji zanotowała spadek efektywności działania leku, wtedy odstawiłbym TSE, choc moim zdaniem takie nie powinny sie pojawić.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
blais1994:

Przeanalizowałeś temat? Świetnie! W końcu ktos to zrobił, a nie zadał po raz kolejny pytanie, na które już wielokrotnie padała odpowiedź. Dziekuję.

Niemniej jednak zostałbym przy planie, który zaproponowałem Ci na str 222- jest bardziej odpowiedni, jesli chodzi o Twoje priorytety niż ten, który podałeś na 221.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
Misiek_masownik:

Cieszę się, że Twoja determinacja przyniosła pożądany skutek. Oby dalej tak było.
Pozdrawiam

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
Sid17:

Jeśli inny trening jest dla Ceibie wygodniejszy, to powinieneś się jego trzymać. To jednak, że jest mniej męczący nie znaczy wcale, ze będzie skuteczniejszy, choć nie jest to wykluczone. Musisz sprawdzić efekty na sobie.
Odnośnie zamienników ćwiczeń, które sa na razie dla Ciebie zbyt ciężkie, to zamiast podciaganie zrób ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki (chwyt szeroki), a zamiast pompek na poręczach niech będą odwrotne pompki na ławeczkach.

Przedstawione założenia dietetyczne są w porządku.

Odnośnie carboNOX po treingu, to jeśli trening trwa około 1,5 godziny to dałbym carboNOX po treningu, jesli w całości wysiłku zamykasz się w godzinę to odpuściłbym wegle.
Na pewno po treningu Anabolic Amino 9000 lub 5500, BCAA Xplode jako bonus (1 porcja), ale nie same.Chyba, że dasz BCAA i popijesz odrazu Pure Whey Isolate, choć wtedy BCAA tez już bym odpuścił i pozostałbym przy samym białku, nawet Whey Protein Complex 100%.

Aero na rowerku w zupełności wystarcza, wcale nie musisz biegać. Przecież nie chodzi o to żeby sie zmęczyć, ale by sie męczyć ;)

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5029
Panie Piotrze

A czy zamiast Anabolic Amino 9000 lub 5500 po treningu można dać te 10g BCAA XPLODA i 20g EAAnabol XPLODA i 6 kapsów glutaminy 1400 ?

Bo kupiłem kupiłem w piątek EAAnabol XPLODA i 120kapsów glutaminy 1400

Nie policzę już tych godzin i litrów mego potu,
wewnętrzny katharsis po treningu dany spokój!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4701
El_Griton
blais1994:

Przeanalizowałeś temat? Świetnie! W końcu ktos to zrobił, a nie zadał po raz kolejny pytanie, na które już wielokrotnie padała odpowiedź. Dziekuję.

Niemniej jednak zostałbym przy planie, który zaproponowałem Ci na str 222- jest bardziej odpowiedni, jesli chodzi o Twoje priorytety niż ten, który podałeś na 221.


Już trzeci tydzień ćwiczę planem zaproponowanym przez pana,dziękuję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚĆ >>>VITA-MIN PLUS SENIOR<<< NOWOŚĆ

Następny temat

Piwo a masa (by Ambroziak)

WHEY premium