SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Kaczka specjalista ds. badawczo-rozwojow - odpowiada na Wasze pytania ! ! !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 337729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie Piotrze :D naprawde podtrzymał mnie pan na duchu ... ja jestem ektomorfikiem , marzy mi się taka masywna sylwetka z lekką rzeźba i do tego duża siła ;D czy to da sie spełnić ?warunki mam trudne jeżeli chodzi o diete , finanse nie pozwalają na poszalenie sobie , mam czegoś unikać czy coś ?jakieś rady by pan polecił jak na ekto ???

pozdrawiam i dziękuje za cierpliwośc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK Piotrku.
W kontakcie.

Pozdrawiam serdecznie i swietny filmik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Móglby mi Pan zaproponować suplementow jakich nalezy uzywac w okresie budowy masy miesniowej( podstawa)

dane : wiek 19 , waga 76 ( spadki po chorobie) wzrost 172 cm staz ~~4 lata na powaznie 3 lata.

Z gory bardzo dziekuję

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
SwoosH:

Nie da się ciągle "jechać" na maxa i po cięższym ćwiczeniu na cyklu z mono warto by zrobic przerwę i nieco odsapnąc organizmowi. A Vaso wziąłbym do nastepnego cyklu z mono. Czy Vaso jest dobre? Nie mam pojęcia, bo nie próbowałem, pozostaje Ci sprawdzić na sobie lub zawierzyć opinii innych. Albo...albo...wstrzymać się z jego zakupem to planowanego cyklu na mono, a będe mógł Ci zaproponowac cos naprawde dobrego ;)
Jeśli chodzi o robienie masy, to trening na wolnych ciężarach to najlepsze rozwiązanie. Ale coś kiepsko Ci ta waga poszła w górę, skoro tylko o 1 kg. Gdzies coś nie zadziałało jak trzeba...podejrzewam, że jednak trening, skoro nie ćwiczysz na siłce.
Na redukcji na pewno przydadzą Ci się maszyny, więc wizyta w Aplauzie jak najbardziej wskazana. Pozdrów resztki starej ekipy, czy nawet niedobitki.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
garenge:

A jakie są źródła minerałów z tym aptecznym ZMA? Bo jakby były to chelaty, to jak najbardziej możesz brać z wapniem, gdyż chelaty mają zupełnie inną drogę wchłaniania, niż nieorganiczne sole minerałów. No chyba, że nie chodzi Ci tutaj o mechanizm wchłaniania tylko działanie. Wtedy stosunek wpania do magnezu powinien być jak 2:1. I powinno wszystko grać :)

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
misio91:

Skoro pompa jest dobra, a wręcz bardzo dobra, to trening jest ułożony właściwie i Twoje zaangażowanie również. Także tego bym nie zmieniał. Dlaczego więc nie rośnie? Bo robisz aero, a jak dieta i odpoczynek to tego nie wiem. Ale jak będziesz po treningu "kręcił" to nie licz na przyrosty, przynajmniej te mocno zauważalne.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
smpoz:

Jem tak wymyślnie, jak moja kobieta mi przyrządzi. Wiadomo, czasami ma gorszy dzień...nie wiem przez kogo ;) Ale źródła makroskładników są standardowe:drób, wołowina, chude ryby, węgle o niskim IG, olej rzepakowy, oliwa z oliwek, dużo warzyw. jak sam robie to raczej nie jest to wykwintne, bo wychodzę z założenia, że ma działać, a nie smakować, ale jak ktoś ma odrobinę polotu kulinarnego, to tym dla niego lepiej. Ilośc kalori na masie będzie około 5tys.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9727
Ale chodzilo mi o trening plecow co mi pan zaproponowal.

A aero robie 30 min po treningu wypijajac wczesniej bcaa

a klata zanim zaczalem robic aero i tak nie rosla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 358
Witam
Mam pytanie odnośnie odżywki Profi Mass ostatnim razem poradził mi ją Pan gdy w pracy nie mam czasu na spożycie posiłku. Ale w moim posiłku powinno być gdzieś 45gram białka A w porcji 50g Profi Mass jest białka 22,5 g węglowodanów 20 g Czy mogę w jednej porcji spożyć 100gram produktu? żeby odpowiadało spożytemu posiłkowi? Pozdrawiam Marcin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
Witam Pana!
Chciałem zapytać o kilka rzeczy.
Od ponad 3ech tyg jestem na redykcji bo tłuszczu duzo na brzuchu i klatce piersiowej.typ budowy raczej endo.waga na ta chwile okolo 112.
trening silowy robie 3xtydz.
po treningu silowym wypijam bcaaxplode(1g/10kgmc) i robie 35-40minut bierzni.po bierzni znów bcaa xplode i pare capsow glutaminy w megacapsach plus creatine xplode.tu pytanie czy po silowym mam wypijac carbo z bcaa i dopiero na bierznie?jestem ogolnie na niskich weglach.max 70g/dzien i to jest podzielone po 35 przed i po treningu.w dnt jakies 2-3 razy robie orbitrek 60min.
moje posilki to
jajecznica z 10bialek duzych jaj.
3posilki z piersia z kurczaka min 200g piersi smarzone na PAMie na posilek w tym dwa sa z weglami okolotreningowe
i 2 razy wypijam podwojne szejki bialkowe wpc.
warzywa oczywiscie.
chcialbym sie dopytac jaka suplementacje okolotrenigowa mam stosowac zeby niewypalic duzo miesnia przy takiej intensywnosci aero i wadze.
i czy mam dodawac zdrowe tluszcze do posilkow bez wegli...
Dziekuję pozdrawiam!!!

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚĆ >>>VITA-MIN PLUS SENIOR<<< NOWOŚĆ

Następny temat

Piwo a masa (by Ambroziak)

WHEY premium