SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Kaczka specjalista ds. badawczo-rozwojow - odpowiada na Wasze pytania ! ! !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 336821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44
Witam.
Chciałbym, aby ocenił Pan moją dietę i suplementację.
wiek: 23
waga: 100kg
cel: masa
staż: 2 lata
budowa: ektoformik
trening: 3 razy w tygodniu

1.-Płatki owsiane 100g
-4 jaja
-oliwa z oliwek 20g

2.- Płatki owsiane 100g
- Olimp Mega Strong Protein 40g
- oliwa z oliwek 20g

3.- Ryż Basmati 100g
- tuńczyk w wodzie 200g
- oliwa z oliwek 20g

4. 2h przed treningiem
- Ryż Basmati 100g
- pierś z kurczaka 150g
- oliwa z oliwek 20g

5. 1h po treningu
- Ryż Basmati 100g
- pierś z kurczaka 150g
- oliwa z oliwek 20g

6. Na noc
- twaróg chudy 200g
- oliwa z oliwek 20g

Suma dobowa:
3942 kcal 247g białka 166g tłuszczu 374g węglowodanów

Proszę o radę. Kiedy i w jakich dawkach brać poniższą suplementację
Oto moja propozycja:
- UNS BCAA G-Powder (przed i po treningu) ile???
- UNS GLU-TA (przed i po treningu) ile???
- Olimp Mega Strong Protein
- Carbonox (przed i po treningu) ile???
- Kreatyna
- OLIMP Vita-Min Multiple Sport (1 kapsułka po głównym posiłku)
- OLIMP AAKG 1250 Extreme Mega Caps (1 kapsułka przed i po treningu oraz przed snem)

Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Zmieniony przez - Pietras w dniu 2012-03-26 15:47:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1959
Witam mam pytanie chodzi o aspirynę słyszałem o jej dużych zaletach w czasie uprawiania sportów siłowych: łagodzi ból, pomaga w szybszej regeneracji daje ładną pompę po 300mg i ze rozrzedza krew ale nie wiem czy to prawda w 100%? Ile mg można przyjmować dziennie i kiedy ją najlepiej brać? jakie jeszcze dodatkowo pełni funkcje aspiryna w tej dziedzinie sportu jakim jest podnoszenie ciężarów, kulturystyka bo mało jest konkretów na ten temat
Pozdrawiam


Zmieniony przez - anield w dniu 2012-03-27 10:16:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 570
Witam Panie Piotrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 570
Wracam do treningów po rocznej przerwie co by mi Pan polecił z supli itp. na początek. Podkreślam , że zależy mi na zwiększenie masy mięśniowej.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
forever88:

jeśli masz na myśli wędzenie tradycyjna metoda, to trzeba przyznać, że częste spożywanie pokarmów konserwowanych ta metoda nie jest szcególnie zdrowe. Nie wywołuje to szybkich objawów, ale wielopierścieniowe związki aromatyczne wydzielające się podczas wędzenia i osadzające na mięsie moga przez lata kumulować się w tkankach organizmu i być czynnikiem etiologicznym powstawania zmian nowotworowych. Oczywiście najbardziej narażony jest układ pokarmowy. Obecnie jednak wędzenie prowadzi się przy udziale oczyszczonego dymu przez co zagrożenie dla zdrowia jest dużo mniejsze. Sądzę, że w ten właśnie sposób przygotowywane są obecnie, do spożycia, ryby, w tym makrela, ale pewności nie mam, choć wydaje mi się to wręcz oczywiste. Sygnalizuję jedynie problem.
odnośnie posiłku składającego sie z płatków orkiszowych + WPC + orzechy włoskie, to możesz to spożywać przez nieograniczony czas. dopóki Ci się nie znudzi, a nawet jak sie znudzi ;) Seba wie, co mówi :) Pozdrów go ode mnie, jak będziesz sie z nim widział.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
DuDu1909:

"Już ponad tydzień na redukcji"... i takie efekty? W tak krótkim czasie "sadło leci"? Kuna, musiałeś z dobrego punktu już wychodzić, skoro krata z przodu po tak krótkim czasie. Biorąc pod uwagę to co napisałeś- częstośc treningów i ich objętość, to nic bym nie zmieniał. Sam napisałeś, że jesteś tydzień na redukcji i masz takie efekty. Poczekaj więc cierpliwie na ciąg dalszy, dalej robiąc swoje. Działaj konsekwentnie, a wierzę, że definicja nóg szybko się poprawi.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
xHERMANx:

Literatura o której mówisz byla juz kilkakrotnie podawana w tym wątku i nie chciałbym się po raz kolejny powtarzać, a dużo osób cierpliwie czeka, aż im odpowiem. Poświęć, zatem, trochę czasu i odszukaj wpis. Wiem, że to ponad 200stron, ale jak się chce to wszysko można. Na pewno sobie poradzisz. Zacznij tak 25 stron wstecz od tego momentu. Powodzenia

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
kitttie:

Tak dla odmiany :) Zdecydowanie odradzam ślepą pogoń za wybujałą ambicją i walkę z przesadzonymi ciężarami, z którymi nie czuje się Pani pewnie. Pani doświadczenie jest znikome, a właściwie mozna powiedzieć, że go brak, to tym bardziej powinno Panią stopować i całe szczeście dla Pani organizmu, że tak jest. Postepy na początku przygody z treningiem siłowym sa zawsze najszybsze. Później progers zwalnia. O ile traktuje Pani treningi na siłowni jako długofalowy rodzaj aktywności, to dalej proszę się kierować zdrowym rozsądkiem i uczyć sie panować nad każdym momentem ruchu, zwłaszcza jeśli jest to trening z wolnymi ciężarami. Jesli technika będzie odpowiednia, to obciążenie samo przyjdzie. Ja również życzę sukcesów na polu naukowym i sportowym. Nie ma większej satysfakcji dla wewnętrznego "ja", jak wiedza poparta praktyką. Pozdrawiam

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4170
Witam ponownie. Chce zmienic trening.Ułozyłem cos takiego (FBW). Bede go stosowac przy redukcj. Oczywiscie dieta , aeroby itp sa. Prosił bym o ocene i ewentualnie korekte co by Pan zmienił. (5tydzien redukcji)
A:
przysiad ze sztanga na barkach 4s
martwy ciag 3s
podciaganie na drazku 3s
wyciskanie sztangi na plaskiej 3s
Wyciskanie sztangielek 3s
Uginanie ramion 3s
Wspiecia stojac 3s

B:
Wyciskanie na suwnicy 4s
Rumunski martwy ciag 3s
Wioslowanie sztanga 3s
Wyciskanie sztangi na skos gorny 3s
Podciaganie sztangi do brody 3s
Francuz leząc 3s
Wspiecia siedzac 3s

po treningu dodatkowo brzuch
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚĆ >>>VITA-MIN PLUS SENIOR<<< NOWOŚĆ

Następny temat

Piwo a masa (by Ambroziak)

WHEY premium