SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Kaczka specjalista ds. badawczo-rozwojow - odpowiada na Wasze pytania ! ! !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 337693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
Iorweth:

triceps dorzuć w środę.
superserie, to tak jak piszesz, wykonywanie 2 serii pod rząd, bez odpoczynku, na tą sama grupę mięśmiową, np. na barki będzie to wyciskanie sztangielek siedząc + unoszenie ramion bokiem w górę stojąc. Pierwsze na 10 ruchów a drugie na 12. Z resztą spokojnie powinienes sobie poradzić.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
Grzes1304:

Ja bym przerwał cykl, pojechał na urlop i odpoczął ile się da, a potem ostro wziął się do roboty zaczynając nowy cykl.

PS. Nie uwierzysz, ale w nastepnym nr Perfect Body znajdzie się w końcu odpowiedź na postawione kiedys przez Ciebie w tym wątku pytanie. Ze względu, że tyle Cie z tym przetrzymałem, to wyślij mi na priva swój adres, to w ramach przeprosin wyslę Ci kolejny nr PB bezpłatnie.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21072
Witam.
Mam pytania przejdę do rzeczy:
Co myślisz o węglach o niskim indeksie glikemicznym na noc i o śniadaniu z przewaga białka oczywiście z małą ilością węglowodanów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Nie uwierzysz, ale w nastepnym nr Perfect Body znajdzie się w końcu odpowiedź na postawione kiedys przez Ciebie w tym wątku pytanie. Ze względu, że tyle Cie z tym przetrzymałem, to wyślij mi na priva swój adres, to w ramach przeprosin wyslę Ci kolejny nr PB bezpłatnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2213
dziekuje Panie Piotrze, super wiadomosc, ostatnio nabylem aktualny numer perfect body, swietne teksty. Zeby wyslac wiadomosc na priva musze wykupic jakis abobament tak?a powracajc do ostatniego pytania,czyli jade na tydzien pozniej jeszcze ok 4 tyg przerwy od kreatyny i nowy cykl?rozumiem ze nie przerywac na tydzien i od razu zaczynac nowy?pozdrawiam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
Grzes1304 nie musisz wykupować, jezeli Ci sie skonczyl wystarczy ze pozmieniasz dane w profilu (zaktualizujesz) i masz przedluzony abonament

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140
Witam serdecznie

Panie Piotrze jak dawkować witaminę D i co z jej wpływem na inne minerały np Wapń? Kiedy nie grozi zwapnienie jakie mogą być bezpieczne dawki maksymalne (500 % dziennego zapotrzebowania czy 1000%?). Che zakupić witaminę D z Olimpa bo chce się trochę bardziej dociąć a czytałem w PB że ładnie wspomaga redukcje tłuszczu. Dziękuje z góry za poświęcony mi czas i czekam z niecierpliwością na odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1812
Piotrze Jednak zmieniłem Plan ,bede dalej masował,tamta rozpiska partii na rzezbe i tak sie przyda

Prosze o kolejny rozkład partii pod mase jeżeli jestem ekto , Bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi gdyż niedługo już nie bede miał neta

Fight for Glory !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 167
Dziękuję Panie Piotrze za pomoc w ułożeniu cyklicznego treningu. Czy w tych 2wu cyklach w ciągu roku powinienem zmieniać ćwiczenia ? Jeżeli tak to co ile ?
Czy to prawda że Ćwiczenia Grzbietu i Nóg powinny przedzielać Ćwiczenia Klatki piersiowej ? Jeśli chodzi o split , bo właśnie mam wątpliwości czy po treningu pleców jak następnego dnia wezmę się za nogi to plecy się chyba nie zregenerują...?
Czy po przerwie między cyklami gdy będę wracał na siłkę(trening rozruchowy) to muszę iść w Full Body Work Out czy można pójść od razu 3 dniowy split ?
Jak wygląda zajechanie organizmu tzw przetrenowanie i jak się z takich rzeczy wychodzi.
Aha chciałem o jeszcze jedną rzecz zapytać czy to prawda że od wyciskania na ławce poziomej lecą barki i zaleca się pochylenie ławki choć by małe .
Dziękuje za fachową pomoc i pozdrawiam serdecznie Panie Piotrze :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
edek186:

20 serii na barki jest jak najbardziej ok. Może grupa nie wyglada okazale rozmiarowo, np. przy plecach, ale wymaga dość sporych obciążeń, żeby rosła tak, jak tego oczekujemy. Także 20 serii.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚĆ >>>VITA-MIN PLUS SENIOR<<< NOWOŚĆ

Następny temat

Piwo a masa (by Ambroziak)

WHEY premium