SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Kaczka specjalista ds. badawczo-rozwojow - odpowiada na Wasze pytania ! ! !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 337450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
haloo!!!

Witam, mam do Pana troche skomplikowane pytanie , otoz zawsze po treningu silowym, kiedys tak nie bylo, nie moge spac cala noc, poce sie, pikawa mi wali jak mlot ,goraco mi ,, jestem pobudzony,, nie mam apetytu, , nie mam tak po lekkich aerobach ale juz po sprincie tez podonie mam, o czym to swiadczy nie biore zadnych pobudzaczy.
czy moge miec jakies zaburzenia hormonallne? typu nadcxynnosc niedoczynnosc tarczycy lub nadnerczy?
czy jest sens brac srodki na nadcisnienie przed treningiem jesli tak to jakie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Piotrze
ineedmony
to kolejne wcielenie naszego znajomego dowcipnisia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20211
ja mam pytanie odnosnie diety tluszczowej , czy probowales ja stosowac i jaka jest Twoja opinia na ten temat ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
Panie Piotrze mam pytanie. Moj kolega jest na cyklu kreatymnowym (5 tyg) pozstał jeszcze tydzień pas 95cm. Chce troche go zgubić waży ponad 95kg. Nie zależy mu zbytnio na kg. Chce zbić pare cm z pasa przez jeden tyg cyklu kreatynowego i jeszcze robi sobie jedne tyg wolny od siłki mzoe wtedy robić aero. Po tym okresie ma zamair weść na coś mocnjeszego. Jak ma sie do ego zabrać bieganie odpada. Jak juz to skakanka. Może interwały 15 spirint/45 wolno i tak 5razy po treningu? Rano nie za bardzo bedzie mial kiedy moze teraz w tym tygodniu z 3 razy. Do dyspozucji kreatyna i 2 bilstry bcca, wpc. Nie palnuje zakupu bcaa/gluty

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1533
Bolic poczeka.
Bolic chociaż jest strzasznie niecierpliwym człowiekiem, to Bolic zaczeka.
Bolic chcieć uwolnić hormon wzrostu.
Moje pytanko znajduje się pare stron wstecz .

Bolic chociaż skończył tylko liceum, to Bolic dokopał się do archiwów na temat suplementów, odżywek, treningu .

Także Bóg zapłać temu działu i wszystkim jego mieszkańcom.
Niech Bóg będzie z wami.Z Panem Bogiem .

Bolic teraz czyta archiwa na temat glutaminy, jest bardzo pociągające.

PORZĄDNY OBYWATEL POLSKI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9727
Panie Piotrze
1. Mam do pana wielka prośbe o zaproponowanie przez pana ćwiczeń na plecy ale nie na szerokosc tylko na grubosc.Jestem juz dosc szeroki a niechce miec strasznie duzych motyli, takie jakie sa to wedlug mnie nie zaburza proporcji.


2. Prośba tym razem o cwiczenia na barki.Tutaj chodzi na odwrot a wiec o szerokosc.

3.Jakie wedlug pana sa nalepsze polaczenia partii przy treningu 4x week tu chodzi o split
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
Piotrze pytanko:
jak to dokladnie z progresja ciezaru w seriach tzn spotkalem sie ostatnio z takimi treningami gdzie np tylko w 1 cw na dana partie wykonuje sie progresje i niby byl to plan typowo masowy

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1302
1.
Piotrze, długo szukałem wymarzonej sylwetki, do której mam dążyć przez swoje treningi.
Twoje zdjęcie na 1 stronie tematu ukazuje mój ideał do którego chcę dążyć. Masz wymarzone przeze mnie proporcje
2.
Czy możesz polecić jakieś ćwiczenia na nadgarstek i czy wato go ćwiczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
Nitro21:

Witam. Ciężko odpowiedziec na pytanie co jest najlepszym antykatabolikiem, nie ma na to badań na kulturystach, jeśli o to pytasz. Subiektywinie mogę Ci odpowiedzieć, że jest to HMB i w moim przypadku doskonale się to sprawdza - zawszę stosuję go na redukcji. Przed i po treningu. Pewnie, że możesz stosować go z gainerem, nie ma przeciwwskazań.
Odnośnie wyciskania, to ze 100kg, nie powinienes mieć aż takiego problemu, bo niepełnosprawni o Twojej wadze, na zawodach, wyciskają więcej, takze głowa do góry i bierz się za trening.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚĆ >>>VITA-MIN PLUS SENIOR<<< NOWOŚĆ

Następny temat

Piwo a masa (by Ambroziak)

WHEY premium