SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Kaczka specjalista ds. badawczo-rozwojow - odpowiada na Wasze pytania ! ! !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 336341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78
Dziękuje panie Piotrze za korektę mojego planu treningowego. Jednak jest rzecz która mnie niepokoi, jest to, że nie jestem do końca przekonany co do tego planu treningowego, mam wrażenie, że nie jest na tyle on dobry na ile mógłbym go przekształcić i bardziej wzbogacić. Odnośnie nóg - nie mam maszyny na której mógłbym wykonywać te ćwiczenia? Nie można zmienić tego bynajmniej na martwy ciąg na prostych nogach albo jakieś wykroki z hantelkami? Dużo osób również podpowiada mi abym robił klatkę z bicepsem a triceps z barkami, nie efektowniej by to wyglądało? A co do ćwiczeń na triceps czy na pewno pompki byłyby lepszym ćwiczeniem od wyciskania na leżąco? To tyle chyba z mojej strony z góry mówię, że to tylko moje spostrzeżenia, chciałbym swój plan dopracować do perfektu a nie ćwiczyć bez skutecznie. Bardzo proszę o jak najbardziej szczegółową analizę swój plan treningowy przedstawiłem w paru postach wcześniej, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
Iorweth:
Jeśli chodzi o najbardziej odpowiedni skos na klatkę to będzie to 30st, wg. mnie.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
52Szakal:

Można robić hiit w dni nietreningowe, chociaz ja bym jak najdalszy od tego. Jak masz dzień bez treningu, to jesz, spisz i rośniesz, a nie lecisz interwały. Pokręć sobie normalne aero po treningu siłowym i lepirj na tym na masie wyjdziesz. Ale jeśli już, to pewnie, ze kreatynę możesz brać przed i po hiit, ale bierzesz ją tak jak w dni treningowe.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
kaczel:

Niestety ok. 20% ludzi w ogóle nie reaguje na suplementację kreatynę. Obys nie zaliczał sie do tego grana, bo jeśli tak, to i cm3 niewiele Ci da. Ale jak nie spróbujesz, to nie będziesz wiedział.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
Ndlpl:

Jak nie masz jakiejś maszyny, co przegapiłem, to oczywiście zastąp takie ćwiczenie. Reszta wg mnie jest ok.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Witam. Chciał bym zapytać jaki trening poleca Pan na mięśnie nóg- uda/łydki pod kątem rzeźby bez uwzględnienia ćwiczeń na maszynach. (Ćwiczenia/Serie/Powtórzenia/Ciężar%).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Co moglby Pan polecic aby rozbudowac biceps i triceps. Te partie mam slabo rozbudowane w porownaniu do innyc parti. Obecnie zaczalem push/pull dni w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 696
Jezeli załozmy kreatyna na mnie nie podziala to co podziala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1812
Witam , tak ogólnie wszystko jest ok jeżeli chodzi o dobranie cwiczeń pod sprzet

ALE W PIĄTEK nie dał mi Pan bicepsu są barki i łydka ale nie ma bicka może pan to poprawic ? ja bym dał takie cwiczenia :
- uginanie ramienia ze sztangielką na modlitewniku 15/12/12/10
- sztanga na stojąco 12/12/10
- sztangielki stojąc 15/15/15


i na barki jest aż 6 ćwiczen to nie za dużo ?

Fight for Glory !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 106
Witam. Mam pytanie. Moj wzrost to 172cm a waga to 64cm. Ogolnie jestem chudy i moj brzuch to ,, pilka ''. Bardzo zalezy mi na powiekszeniu masy miesniowej i sily jak i spaleniu tluszczyku z brzucha. Czy dobra opcja bedzie trening na mase miesniowa + sile(3x w tygodniu) + 2x w tygodniu bieganie i 1x basen ? Czy przyniesie to jakies efekty ? Moim priorytetem jest powiekszenie miesni, spalanie tluszczu z brzuszka jest drugozedne ale rowniez chcialbym aby to sie odbywalo. Czy ten trening ma sens ? Czy pozowli zwiekszyc mase miesniowa + sile jak i spalic tluszcz z brzucha ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚĆ >>>VITA-MIN PLUS SENIOR<<< NOWOŚĆ

Następny temat

Piwo a masa (by Ambroziak)

WHEY premium