Ten młody zawodnik kolejny raz odnotowuje same jedynki na prestiżowych zawodach krajowych i zagranicznych. Wczoraj jednak doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji, która mogła skończyć się tragicznie!. Piotr na kanale instagram napisał:

"Dzisiaj podczas powrót z Rzeszowa na autostradzie chłopak jadący lewym pasem, zajechał mi drogę podczas wyprzedzania. Na szczęście dzięki refleksowi i chęci uniknięcia kolizji odbiłem w stronę pobocza. Niestety najechałem na pas zieleni, ponieważ to była jedyna deska ratunku, w związku z czym w wyniku dzisiejszej pogody auto kierowało się w stronę barierek odgradzających przeciwległe pasy."

Silne mięśnie i spokój pozwoliły mu jednak na opanowanie sytuacji i wrócił na pas ruchu. Auto jednak uległo uszkodzeniu. Na szczęście nie wyrwał kierownicy. Piotr napisał również: Dziś mógł być mój koniec. Pewnie część by się zasmuciła, część ucieszyła.”

My niecierpliwością oczekujemy jego występu na Mistrzostwach Polski, oczywiście życząc kolejnego pudła.


Źródło: instagram

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness, napiszcie do nas: fitplota@sfd.pl

Komentarze (0)