Ze mna jest chyba cos nie tak????
Przysieglabym ze wczoraj wysylalam ci posta i go nie ma , cholera...
A juz wiem nie dzialal mi sfd ok, ufff... zapisalam .
dobra
Liczysz bialko ze wszytskiego powinnas miec ok 3g/kg reszta dobij sensownie do swojego zerowego bilansu (mozesz rozlozyc te kalorie mniej wiecej po polowie, tak bedziesz miala rozlozone w czasie odchudzania)
bialko wiadomo, tluszcze wiadomo (zinwestuj jako
suplement w tluszcz rybi, omega3 w kapsulkach z ryby)
wegle (jeszcze owies i jeczmienna mozesz, ale to ewentualnie zobaczymy

)
owoce 2x dziennie (tylko te z chuda skorka) jak chcesz to rano i w potreningowym, fasolki, ryz, quinoa, wszelkie warzywa niezielone (1x w tygodniu mozesz sobie pozwolic na ziemniaki, chleb, kukurydze owoce z gruba skorka), mleka nie pij, jedz jogurt i sery
Zielone warzywa koniecznie bez ograniczen , salty, kapustowate, rzezuchę, kielki zielone....
Pamietaj o occie jablkowym , pij ziola, zielona herbate i wode
