Też tak mam myślę nieraz a coś wycuduje... Taaa leci co najszybciej i z głowy xD
1
Ilość wyświetleń tematu: 340067
Babs1994Mam podobnie , choć serio lubię gotować to jak wejdę do domu po 23 to myśle tylko żeby szybko zjeść i iść leżeć i spać x dTeż tak mam myślę nieraz a coś wycuduje... Taaa leci co najszybciej i z głowy xD
najszybsza opcja to wrzucić wszystko co pod ręką do blendera i gotowe (mięsa raczej nie jem, więc problemu ze składnikami koktajlu nie mam).Zapraszam :)
WinterR91
https://www.facebook.com/MichalJekiel
https://www.sfd.pl/DT_WinterR-t1188796.html
winterRA U mnie Miał być off i spać nie mogę , o 7 się obudziłem i oczy jak 5 złoty XDD I myśle czy nie robić treningu a jutro odpocząć haha , zdjęcie takie sobie bo gość jakiś trzepak robił xdJa też dzisiaj znów 20min przed budzikiem pobudka xD
Aaa i co do zdjęcia z insta to nie taka świnka xD hehe
Zapraszam :)
WinterR91
https://www.facebook.com/MichalJekiel
https://www.sfd.pl/DT_WinterR-t1188796.html
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły