SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wojtek - przygotowania jesień 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 752715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2376 Napisanych postów 3710 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 112206
Dopiero 3 tydzień redukcji jest waga z 93 na 87, wygląd jest spoko... dosyć szybko spada fat z wodą Więc za 3-4 tygodnie będzie już chyba całkiem całkiem...
Zdjęć nie wstawiam Ewentualnie może Przemkowi coś tam wyśle jakbym był niepewny czegoś w diecie a tak to zero xd
Ale jak wyżej Przemek wspominał, posłucham go i od jutra rotacje dam bo f
czuję ze lekko się zmulam na niskich kcal + sporej ilości cardio
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
No rotacja dobra rzecz, zreszta sam sie przekonałes na osttaniej redukcji o tym
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2376 Napisanych postów 3710 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 112206
No wiem wiem ale mam dylemat czy x2 w tyg HC nie będzie za dużo bo mam zamiar dać
x1 LC dnt
x4 MC barki, klata, łapy
X2 HC plecy, nogi

50/200/300 węgli
fat ciągle 95

Co sadzicie ?


Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2017-01-20 21:08:29
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
Dla mnie za mało LC, bo to wychodzi taka rotacja, że cały czas masz w p***u węgla. U mnie się sprawdzalo 2xMC, 2xLC, 1xHC bez podziału na dni treningowe.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
a bym własnie dzieliłbym raczej na DNT i wtedy LC to zależy już chyba kto komu lepiej pasuje

to daj 1x HC a reszta MC, i wtedy nogi do MC bym dął bo je i tak tak masz doyebane :D


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-01-20 21:33:58
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892877
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2376 Napisanych postów 3710 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 112206
Posłucham Przemka Przypominam też że cardio leci 6x45min lub mix interwał, także ubytek kaloryczny spory

A z ciekawości... Bzyku, białkiem i tłuszczem tez rotowales czy stały poziom ?

Ps.. Mi się j***o xd
Tak chciałem dać
2x HC
3x MC
2x LC



Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2017-01-20 22:17:28
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
Teraz białko było stałe, tylko fat dodawałem w LC i MC.
A na wiosnę w LC białko 240 szło na 300, tylko wtedy miałem 0 węgli w LC.

Teraz ten rozkład znacznie sensowniej wygląda

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2376 Napisanych postów 3710 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 112206
Barki 21.01 VII tydz

Wyciskanie na maszynie (przód)
4x8-10
Wyciskanie hantli z przodu siedząc
4x10-12
Wyciskanie hantli z.rotacją
3x8-12
a) Podciąganie do brody sztangi szeroko
b) Wznosy boczne z hantlami siedząc
3x10+12
a) Wznosy boczne z hantlami stojąc
b) Odwrotne rozpiętki
4x10+12

Przysiady ze sztangą z tyłu
6x5/5/5/5/5/4

+30min cardio
+10min interwał 60/60


Nie wiem co mi dziś odje**ło ale skończyłem barki i na koniec zachciało mi się siadow... Więc zrobiłem 6 serii kończąc na 190x4

Dieta MC
BTW: 220/95/200
1. 35/27/0
2. 30/11/50
3. 30/11/50
4. 30/11/50
5. 30/11/50
6. 43/20/0
+ 30g WPC po treningu

Jak wczoraj wspominałem przechodzę na rotację, będzie to wyglądało następująco:
2x LC - DNT 220/95/50
4x MC - Nogi, klatka, barki, łapy 220/95/200
1x HC - Plecy 220/95/300

Suple
Vitamina C, VitaminALL, ZMAX, ALA, Vit D3, Omega 3, BCAA, Cynk, Kofeina, MG + B6

...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
Zaj**icho ta noga zaczyna wyglądać!
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start? Męska sylwetka

Następny temat

Jak wystartować w zawodach

electro
Polecane artykuły