SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojtek - przygotowania jesień 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 705340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
No ale w ciagu tygodnia glodowka :D
DT 300/25/270
DNT 300/60/80
Cardio juz tez nie malo wiec ssie dobrze :D ale efekty sa wiec okej, najgorzej jak dajesz z siebie 100% a tu w miejscu wszystko, ja tak zawsze mam na poczatku redu przez pierwsze 1-5 tyg nic sie praktycznie nie zmienia, dopiero po 6 zaskakuje i zmiany sa duze co kilka dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Machnalem w ciągu ostatnich dni materiały o dopingu, targi, z Przybyłą oraz dni jedzenia. Mega fajnie Wam to wychodzi. Z materiału o dopingu wspominacie o okresie prawdziwego offu. Może warto taka rozmowę nagrać Waszej trójki jak dokładniej wygląda, jak stopniowo schodzicie z mg, objętości treningowej, co z supli na ten okres zostawiacie,co może dodajecie itd. Rzadko się o tym mówi w materiałach, jedynie tak jak gadacie, masa, prep,rebound, mini cut i ciagly ogień...bo kulturystyka całym życiem moim jest... A mnie się właśnie Wasze podejście podoba j myślę, że wiesz osób także chętnie poslucha

Z tym głosem i muzyka słuszna uwaga... Bo jak oglądałem wieczorem na tv i j**nie muzą... To Mała mi się przewraca i muszę lecieć usypiać, hehe


Zmieniony przez - opalinho w dniu 2020-09-27 10:01:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Fajnie ogląda się te Wasze materiały, kokntety bez głaskania itp.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
Przede wszystkim nie wiem czy byl i jest drugi taki kanal, gdzie oglądasz każdy filmik, i masz wrazenie, że zgadzasz sie z praktycznie kazdym slowem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Miło się czyta takie pozytywne opinie zwłaszcza od osób które w branży nie siedzą rok czy dwa, także dziękuje :D

Co do prawdy, to od początku tworzenia kanału na pierwszym miejscu ustalilismy że nie będziemy nic robić pod publikę, zapraszać "cyrkowców" byle by nabić suby i przede wszystkim przekazujemy prawdę bez ściemy i podajemy przykłady z własnego doświadczenia. No bo sory napiszę wprost, jak można nazwać kanał TrueBodybuilding czyli prawdziwa kulturystyka, a na każdym kroku kłamać, mało tego nagrywać serię "bez ściemy" gdzie omijają i nie mówią nawet połowy prawdy (już pomijam dawki jakie podają na forach itd). Okej ja rozumiem że nie sprzedaje się wiedzy zdobywanej latami itd za 30zł przez wykupienie abonamentu, no ale w takim razie po co kłamać i dawać w nazwie True skoro z prawdą tam nic nie ma związanego. Oczywiście, mają wiele fajnych materiałów czy wywiadów na swoim kanale które oglądałem i podobają mi się, no ale np jak nagrywają odcinek o sajdach i wymieniaja, że jest się agresywnym, buzia spuchnieta, zle samopuczcie i na tym koniec to gdzie tu prawda? Skoro mdleją na treningu, kran z nosa od rana do wieczora, z samotności jeden ssie kciuka w kącie bo nie ma się do kogo odezwać i płacze koledze na ramieniu, ropa ściągana na bieżąco i można by tu było jeszcze wymieniać... A skąd to wiem? No właśnie takie mają relacje między sobą że jeden na drugiego nap*****la, albo komuś innemu się chwali i tak wychodzą takie kwiatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Mi najbardziej podoba się Wasza forma przekazu, tzn pokazujecie swoją drogę, metody, patenty, jak to u Was wygląda ale bez wywyższania swojej racji i stawiania jej na piedestale jako racji nad racjami.
W podcastach z USA, pokazywane jest to właśnie w takiej formie np. W wywiadach Fouada Aida i bardzo przyjemnie się to ogłada.

Napewno mógł byś bardziej rozwinąć temat treningu, programowania go, rozwinąć także temat przeplatania okresów objętości z okresami intensyfikacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Właśnie z tego co obserwujemy po wyświetleniach to ludzie najmniej oglądają filmików treningowych i zwiazanych z treningiem :D Najbardziej idzie jedzenie, wywiady i relacje z zawodów/targów :D

Ale na pewno nagramy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Bo treningow już nagrano wiele, pewnie dlatego. Fajnie jest np przepleciony dzień jedzenia z urywkiem treningu. Nie ma co świętego gralla jeśli chodzi o trening szukać.
Natomiast ten całkowity off tak jak wspomniałem byłby czymś nowym. Do tego co pisałem wyżej dodać właśnie ja jedzenie wtedy wygląda, czy totalna olewka czy np. Chociaż białko trzymane, jak szczerze samopoczucie w tym okresie, ile całkowita laba od sztangi, jakim systemem treningowym wracacie na obroty. Myślę że w trójkę jak się rozwiniecie.... To nawet 2 części można sklecić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
Wojtek post 100% w sedno. Sam nie lubie ściemy, mimo że żadnym influencerem czy jutuberem nie jestem, to i tak nigdy nic nie ukrywam i nie smiemniam, bo i tego oczekuje od innych. Oczywiscie, jak ktoś nie chce opisywać szczegółów, to niech tego nie robi. Ale jeśli deklaruje się, że wszystko jest true, to niech takie bedzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start? Męska sylwetka

Następny temat

Jak wystartować w zawodach

WHEY premium