SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojtek - przygotowania jesień 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 703060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
DamiosL
To jest jakieś chore. Kulturyści tylko chodzą i płaczą jak to Kowalscy się z nich śmieją, bo pojemnik z jedzeniem wyciągnął, że nie rozumieją ich sportu, jacy to są biedni etc. Ale co jest w drugą stronę? Zje ktoś słodką bułkę zapitą jogurtem z cukrem to zostaje wyśmiany z góry na dół. Za niedługo będzie nagonka bo w święta ktoś karpia w panierce zje, a nie ugotowanego w wodzie bez przypraw albo sernika posłodzonego cukrem a nie słodzikiem... Ja prdl.


tu nie chodzi o słodką bułkę, a o skrajności - przynajmniej ja tak to odbieram. Można zjeść bułke, ba, nawet dwie, ale popadać ze skrajności w skrajność to też nie jest dobre.. Szukanie złotego środka, ok, ale trzeba wiedzieć kiedy za dużo to za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
Dlatego ja np staram się to zmienić, pokazując to u siebie, jak i u podopiecznych. Można wygrywać zawody żyjąc jak normalny człowiek. Sam Wojtek życiową formę miał rok temu, gdzie jeszcze kilka tyg przed ładowaliśmy burgery w Wawie. Stasiek Budkiewicz 2 tyg przed fiwe na weselu najadł się i napił, a na fiwe miał mega formę, a dzisiaj będzie walczył o medal na Diamondzie. Takich sytuacji jest dużo więcej. Nie można robić z siebie, a tymbardziej z kogoś niewolnika kulturystyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Dejwikkk
DamiosL
To jest jakieś chore. Kulturyści tylko chodzą i płaczą jak to Kowalscy się z nich śmieją, bo pojemnik z jedzeniem wyciągnął, że nie rozumieją ich sportu, jacy to są biedni etc. Ale co jest w drugą stronę? Zje ktoś słodką bułkę zapitą jogurtem z cukrem to zostaje wyśmiany z góry na dół. Za niedługo będzie nagonka bo w święta ktoś karpia w panierce zje, a nie ugotowanego w wodzie bez przypraw albo sernika posłodzonego cukrem a nie słodzikiem... Ja prdl.


tu nie chodzi o słodką bułkę, a o skrajności - przynajmniej ja tak to odbieram. Można zjeść bułke, ba, nawet dwie, ale popadać ze skrajności w skrajność to też nie jest dobre.. Szukanie złotego środka, ok, ale trzeba wiedzieć kiedy za dużo to za dużo


Dawid ale pisząc tak, uwazasz że nad tym nie panuje i nie mam kontroli - ja tak to odbieram
Ale spoko to normalne że będziesz trzymał stronę swojego trenera

A kto mnie zna od małego wie że od zawsze lubiłem się dobrze na**rdalać

Ps. Przemek, Zagór w 10 ostatnich dniach w tym roku przed MP x2 leciał do porzygu


Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2017-09-30 10:49:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Oczywiście, gdy każdemu brakuje argumentu wjeżdża na ten 'będziesz trzymał stronę swojego trenera' ja mam własny rozum i tak jak widzisz, napisałem, że WSZELKIE skrajności są złe. No cóż, skoro idziemy tym tropem - to logiczne, że nie będziesz trzymał strony twojego BYŁEGO trenera

Szczerze - jakbyś miał nad tym kontrole, zjadłbyś troszeczkę popróbował i by było ok, a to jest właśnie skrajność, gdy 6 dni lecisz 3000 kcal, a potem nagle binge i 20+k
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
prz1993
Dlatego ja np staram się to zmienić, pokazując to u siebie, jak i u podopiecznych. Można wygrywać zawody żyjąc jak normalny człowiek. Sam Wojtek życiową formę miał rok temu, gdzie jeszcze kilka tyg przed ładowaliśmy burgery w Wawie. Stasiek Budkiewicz 2 tyg przed fiwe na weselu najadł się i napił, a na fiwe miał mega formę, a dzisiaj będzie walczył o medal na Diamondzie. Takich sytuacji jest dużo więcej. Nie można robić z siebie, a tymbardziej z kogoś niewolnika kulturystyki.


Stasiek nie byl w pierwszym porównaniu ale taki off top na żywo z katowic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
Kurde to lipa, ale dzięki za info

Dawid - a jak ktoś na ogół nie pije, a raz na jakiś czas nawali się tak, że zaliczy zgona, to już alkoholik, i nie panuje nad tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Trochę nie trafne porównanie, w końcu jest to forum kulturystyczne - dział "przygotowanie do zawodów", ale tu zależy właśnie od tego 'raz na jakiś czas' - co to znaczy, dlatego właśnie trzeba znaleźć 'zdrowy środek' i te 'raz na jakiś czas'. Poza tym rozmawiamy o wpływie nadmiernego obżerania się na formę i o skrajnościach w sporcie - ja to tak odbieram, a nie u J. Kowalskiego który chce się nawalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
I jeszcze jedno, te wszystkie przykłady nie mają żadnego przełożenia na jedzenie człowieka który jest offseason i nie bierze praktycznie żadnych środków jak sam Wojtek powiedział, nie wzieliście też pod uwagę tego, że niektórzy z nich zaczeli wtedy już BPS, no i tego w jakiej byli formie i jak byli wygłodzeni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Tested_
prz1993
Dlatego ja np staram się to zmienić, pokazując to u siebie, jak i u podopiecznych. Można wygrywać zawody żyjąc jak normalny człowiek. Sam Wojtek życiową formę miał rok temu, gdzie jeszcze kilka tyg przed ładowaliśmy burgery w Wawie. Stasiek Budkiewicz 2 tyg przed fiwe na weselu najadł się i napił, a na fiwe miał mega formę, a dzisiaj będzie walczył o medal na Diamondzie. Takich sytuacji jest dużo więcej. Nie można robić z siebie, a tymbardziej z kogoś niewolnika kulturystyki.


Stasiek nie byl w pierwszym porównaniu ale taki off top na żywo z katowic


Jak coś to Stasiek w finale

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Eh Dawid Dawid...

Banan zamknij ten temat, lub przenieś go do działu cheat Day bo nie chcę tutaj obrażać kulturystów swoimi wpisami/zdjęciami, którzy w przyszłości mają być pro


Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2017-09-30 11:49:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start? Męska sylwetka

Następny temat

Jak wystartować w zawodach

WHEY premium