SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojtek - przygotowania jesień 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 703161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Dokladnie jak Grzesiu. Jak ktoś na wakacjach choc chwilami ma myśli, czy mu bic nie spadnie jak nie zrobi pompki w silce hotelowej, czy nie zjadł za malo bialka albo za dużo cukru, czy nie za duża objetosc i talia mu się nie rozesra, to to gowno jest a nie odpoczynek psychiczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Sam na urlopie odpoczywam ale myślę jednak ze nie jeden relaksuje się w ten sposób ze zrobi trening i nic w tym dziwnego, nie mam na myśli pozerów którzy idą sie wtedy na siłkę pokazać itp. czy w drugą stronę osob które przy tym popadają w paranoje ze przez tydzień formę stracą itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Te przegadywania nie maja sensu, kazdy robi jak chce

Jeden cwiczy push pull legs inny fbw. Jeden tluszcze drugi wegle. Jeden cardio na czczo drugi twierdzi ze to obojetne. I tak jest ze wszystkim... wiec bez sensu dalej ciagnac ta rozmowe. Niech kazdy robi co chce, ja niczego nie neguje dopoki ktos mnie nie obraza itp.
A jezeli ktos odpoczywa na kurczaku i sam siebie zaklamuje to tylko sobie szkodzi, jego sprawa
Ja tylko przedstawilem rzeczywisty sposob wypoczynku wg mnie, ale widze ze nawet swojego zdania nie mozna tu wyrazac bo zawsze sie ktos przyj**ie Mimo ze nikogo nie obrazilem

To tyle ode mnie, ide na plaze


Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2020-08-06 18:14:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
i zjedz loda bo nie wypoczniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
ok Marian specjalnie dla Ciebie zjem tylko pozniej po nim wbije 5k stepsow xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
p****** stepy wykorzystaj Natalię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Wojtek, nikt się do nikogo nie przyebal. Fajna dyskusja jakich pełno w dziennikach. Odpoczywaj każdy jak chce ale w zgodzie ze sobą, a nie "bo tak trzeba". Pioona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja akurat na wakacjach robie podobnie jak Wojtek. Ale dla mnie to właśnie luz. Nie lubię slodkiego wiec nie jem, wybieram owoce ale mam ochotę na sushi czy cokolwiek to jem, czasem zjem loda chicaiz w tym roku nad morzem kupiłem malego i wywaliłem bo mi nie smakował. Potrenować delikatnie najczęściej idę(jezeli jest silownia na miejscu) bo lubię. Nie daje rady lezec i nic nie robic dłużej niż 30 min bo to mnie meczy.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Do kolacji wpadlo specjalnie dla Was teraz juz odpoczywam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start? Męska sylwetka

Następny temat

Jak wystartować w zawodach

WHEY premium