SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojtek - przygotowania jesień 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 703025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dobra ale my chyba się nie zrozumieliśmy ;) Bo podejście w tym roku Kondzia na wakacjach mozna porównać do tego jak ma Wojtek obecnie czy to ja jak jadę jem ale z głową, słodyczy unikam ale tez jakiegoś loda czy coś zjem. ale nie jest to zarcie w opór. A Arturowi raczej nie chodziło o taki luz tylko o totalny jak to niektórzy robią na wakacjach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870178
No, jak ja zawsze I mówcie co chcecie, ja w życiu nie uwierzę, ze taki Wojtek zje ananasa i jest w pełni szczęśliwy w pełni korzystając z wakacji

Zeby zaraz nie bylo, ze dla mnie wakacje to tylko zarcie pod korek. Nie o to chodzi. Chodzi o totalny luz dla głowy, żeby się i napić, i pojeść co się chce (a nie wierze, ze ktoś nie chce zjeść chociażby lodow).


Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2020-08-06 16:56:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
A ja to tak się zastanawiam, czy na wakacje jedziemy po to by odpocząć czy po to aby ładować pod korek, bo wp*****la* bez opamiętania można zawsze i wcale nie trzeba wyjeżdżać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870178
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dlatego mi nie chodzi o wp*****lanie a właśnie o korzystanie z głową ;) bo też wątpie ze jka ktoś się napiwerala jak wieprz i nie może się ruszyć to się tak super czuje :D a lody na wakacjach to chyba obowązek i najmniejsze zło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
A ja to skwituje tak - można jechać na pełnym luzie i nie zaczynać przymusowej redukcji po takim wyjeździe. I tak, byłem na totalnym luzie bo tak zadbałem o początek redukcji, ze nie miałem w ogóle parcia na żarcie pod korek

Zrobiłem tak jak Bzyku.
Po prostu Ty tak napisałeś Mario jakby dla Ciebie pełen luz oznaczał nazarcie się jak ja po zawodach i powrót nie jako dzik, a jako prosiak

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
To może dwuznacznie to można było zrozumieć ale odniosłem się tylko do tego co Artur napisał że jak cały rok trenujesz a raz w roku przez tydzien polecisz grubo to się nic nie stanie, i skwitowałem to tak że jakbym jadł pod korek wszystko jak leci i pił alko to po takim tyg mam 10kg na plusie i krótka redu nie uniknione, bo nie raz jak jechałem i jadłem tak pół na pół to w tydzien przywiozłem 7-8kg, ale teraz jest troche inaczej i jak jadę to podchodze do tego bardziej z głową wiec nie ma takiego skoku wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Chwile polezalem na plazy wracam a tu burza na forum

Ja tutaj jem mieso ryby jaja owoce salatki ziemniaki frytki itp i na prawde sie czuje jakbym czitowal pomimo iz to 100% fit

Zrozumcie ze jak jem kurczaka z wody caly rok i nagle jade na all inclusive i dostaje steka z tunczyka z zielniakami i na deser owoce to sie czuje jak w 7 niebie kto mi wierzy to spoko, kto nie to nie ale ja obecnie wypoczywam psychicznie i fizycznie, nie potrzeba mi burgerow gofrow i innych dobroci

No ale jak ktos je na diecie platki czekoladowe, fit serniki, sorbety itp to na takim jedzeniu jak ja jestem na wakacjach to raczej nie wypocznie

Pozdrooo xd


Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2020-08-06 17:39:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9907
Znaczy sie mi tez nie chodzilo o luz w sensie jedzenie samego syfu caly dzień, tylko wlaśnie tak jak Przemek napisal że luz dla glowy i mysl ze jak chce to moge do sniadania sb zjesc np rogalika czy loda wim i napic sie drinka. Luz dla kogos kto traktuje ten sport powaznie i tak nedzie sie wiazal z tym ze z tylu glowy mamy swoj uniar i rozsadek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Przy takim solidnie przepracowanym roku to należy się luz... Totalny luz... Dla psychiki, stawów, mięśniu, ścięgien także. A tu niektórzy zaczynaja poszukiwania hoteli pewnie os tego czy na miejscu jest siłka. To dla Was jest luz?! I nie mówcie ze to kochacie, tak lubicie spędzać czas itd. Phelps założę się że nie pływał 365 dni w roku, a Contador nie nap*****la na rowerze także dzień i noc.
Kierwa, weź te dupsko na wielbłąda posadź, na bananie pojeździj... Anie dzień od "lekkiej pompki" lub FBW zacznij. Co do żarcia to jesc wszystko ale z umiarem tak jak podchodzi do tego większość. Jeden lubi tłuste mięsa, drugi słodycze, lody chyba większość. Choć jak wspominam Turcje to tam były tak dobre owoce, że te słodkie ciastka, takie nasączane uj wie czym to omijałem, wolałem winogrona, ananasy itd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start? Męska sylwetka

Następny temat

Jak wystartować w zawodach

WHEY premium