SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojtek - przygotowania jesień 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 703048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
MARIAN 17
wejdą diury i waga na jutro będzie :D


"50 dzień ketozy... Czuję się masakra, ale dla Was to zrobię.. " XD
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Z Piechowakiem ma byc rozmowa na jego poziomie czyli pytania typu: ile najwiecej zjadles ? Czy zjadlbys 15 parowek z orlena ? ja z nim nie bede rozmawial bo to nienjest sportowiec dla mnie inautorytet.

Z Adamem Rebisiem na pewno rozmowa bedzie juz pisalismy, tylko na razie jest zawalony robotą mega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Spytajcie jeszcze... Co tak naprawdę daje mu te sprawdzanie wagi? On nawet robiąc się do zawodów wskakiwal dziennie, podniecał się... A startował w ciężkiej więc limitu nie robił. Teraz też glodzi się... Aby w sobotę się na maxa nawp*****lac. Jego magiczne triki, rano w sobotę waży 105,wieczorem 109 i się cieszy... Załamka gość ale obserwuje zaciekle bo lubię się pośmiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Materiał fajny, przyjemnie się ogląda :) Jak zawsze na plus :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 710
Tez oglądałem bardzo fajny materiał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Machnalem przed spaniem wczoraj, spoko. Co to za krople z rana pijesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
z tego co widziałem to zwykłe żołądkowe, kupisz w aptece za parę groszy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
MARIAN 17
z tego co widziałem to zwykłe żołądkowe, kupisz w aptece za parę groszy ;)

Czaję, mam też jakieś apteczne nawet 2 lodówce. Spytałem czy jakieś konkretne czy pierwsze lepsze z półki w aptece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 710
ja mam 2 w sumie troche glupie pytanka ale co tam :D Nie widzialem nabialu wgl w diecie ? Twarogi itd unikasz ? A 2 ta przyprawa co uzywales widzialem spory woreczek (przy duzej ilosci miesa dziennie wygodna sprawa) cukier dodany ma w skladzie ? szukalem nie raz po biedrze czy lidlu ale wszystkie te gotowe mieszanki to z cukrem.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start? Męska sylwetka

Następny temat

Jak wystartować w zawodach

WHEY premium