SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik RafalRRRR

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 346038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13742 Napisanych postów 32193 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143625
Pij!
Trzeba się nawadniać a złocisty napój jest b.zdrowy!
Marnie wyglądają te posiłki (objętościowo).
Biegaj rano a wracaj gdy żonka jeszcze śpi!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Racja Panie Janie! Jak wyjdę o 7, wrócę przed 8 to będzie jeszcze spała. Ale pamiętaj, tak samo jak córka, dwóch synów, teściowa i teść . Takie rodzinne wakacje Co do objętości posiłków - jakoś daję radę. Najgorzej jak właśnie chlapnę piwa, potem już leci i ssie. Pogoda gorąca wspomaga redukcję
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
Piwo jest jedną z największych zdobyczy cywilizacyjnych. W przeszłości ratowało naszych przodków, pożywiało, nawadniało.

W Panu Tadeuszu jest opis śniadania dla pań, tak że jakbyś namówił teściową to miałbyś kompana do flaszki piwka
Adam Mickiewicz

Panie starsze już wcześniej wstawszy piły kawę,
Teraz drugą dla siebie zrobiły potrawę:
Z gorącego, śmietaną bielonego piwa,
W którym twaróg gruzłami posiekany pływa.

Brzmi nieźle Białko, węgle i tłuszcz

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie starsze już wcześniej wstawszy piły kawę,
Teraz drugą dla siebie zrobiły potrawę:
Z gorącego, śmietaną bielonego piwa,
W którym twaróg gruzłami posiekany pływa.

Tylko nie zapominajmy że były to piwa ważone sposobem domowym.
Na co dzień do posiłków pijano tak zwany podpiwek .Piwa te nie tylko miały cały zestaw witamin z grupy B ,antyutleniacze , sole mineralne itp.
Współczesne piwa ważone przez wielkich wytwórców ni jak mają się do tych piw są ważone na szybko , pasteryzowane,z dodatkiem żółci i innych świństw. No chyba że ktoś ma dostęp do niewielkiego browaru gdzie waży się starymi sposobami to jak najbardziej tylko pić.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No to nie wiem czy pić czy ni .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pić .Najlepsze na upały jest pszenne z krótką datą przydatności.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19133
Machnij piwko, nie daj się zwariować
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 549 Napisanych postów 7987 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99207
Pic i sie nie zastanawiac. Wlasnie wrocilem z plywania i tez sobie wypije - ale litr cydru. Alko na poziomie mocniejszego piwka - 7 volt, za to tylko 22 gramy wegli w litrze, zimny jest przepyszny, tedy na zdrowie, i nie daj sie zwariowac, masz wakacje. Wypoczywajcie i bawcie sie, zdrowia !

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13742 Napisanych postów 32193 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143625
RafalRRRR
Racja Panie Janie! Jak wyjdę o 7, wrócę przed 8 to będzie jeszcze spała. Ale pamiętaj, tak samo jak córka, dwóch synów, teściowa i teść . Takie rodzinne wakacje Co do objętości posiłków - jakoś daję radę. Najgorzej jak właśnie chlapnę piwa, potem już leci i ssie. Pogoda gorąca wspomaga redukcję

Do głowy by mi nie przyszło aby budzić kogokolwiek!
Słońce wytapia i wysusza!
Na zdrowie! (Każdego wieczora wypijam szklanicę wina!)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No tu nie chodzi o zwariowanie . Szkoda mi tylko odskakiwać z bilansu. Zobaczymy. Wcześniej załaduję jednak prochu aby być sytym. Po piwie puszczają mi hamulce
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do Dietetyka SFD

Następny temat

Trening dla faceta w wieku 46 lat z brzuszkiem

Shoty
Polecane artykuły