SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik RafalRRRR

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 313646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Tak jak pisał Kapitan.
A skurcz ma być maksymalny i utrzymanie tego skurczu na część sekundy nie byłoby błędem.

Wczoraj przeczytałem, że można robić brzuch na dużej ilości powtórzeń (50p) - wydaje mi się, że wówczas powtórzenia należy wykonywać z największą możliwą szybkością (nie było to napisane).


Dzięki, spróbuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kapitan Wodka
RafalRRRR
A nóż nauka nie wyjdzie w las


To opiszesz kiedys co i jak.



+ fotki i filmik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

17.02.2013 - Dzień nietreningowy

Menu:



Opis:

Spokojna niedziela. Menu starałem się układać w miarę zróżnicowane.
Nie ukrywam, że wolę ostatni posiłek zjeść tak kole 22, zwykle zasypiam w okolicach północy. Ale jakoś małe mi dzisiaj wychodziły te posiłki, nie było dłuższych przerw, więc właśnie wciągnąłem przed chwilą shake, bo chodził za mną pare godzin taki drink.

Nr 3


Nr 4


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę moderatora o zmianę tematu na:

Dziennik RafalRRRR, aktualne str. 33

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Nie ma sie do czego przyczepic dzis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No przynajmniej Kapitanie gdzie nóż albo pałeczki do obiadu :)
Specjalnie dla Ciebie pisałem na bieżąco cały weekend ;)

Jutro pierwszy trening po przerwie chorobowej. W końcu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
RafalRRRR
A nóż nauka nie wyjdzie w las


Dobra, wczesniej Ci darowalem, ale jak bardzo chcesz to masz:

A nuż nauka nie pójdzie w las.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cholera, nie podkreśliło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

18.02.2013 - Dzień nietreningowy

Menu:


Opis:


Bilans wyszedł jak wyszedł. Wszystko z głowy + liczenie + ważenie .
Niestety makroskładniki się czasem rozjeżdżają. Czekam jeszcze tylko na potweirdzenie bądź negację od faftaq'a obcięcia kcal, póki co jadę na obiciętym.

Dzisiaj w końcu będzie trening. Co prawda obiecałem sobie, że zrobię dopiero po całkowitym wyleczeniu, ale już mnie ciągnie. Mam tylko w sumie katar, i kaszlę przez 30 min rano i wieczorem (lajtowo )
Mam nadzieje, że mnie znowu nie dopadnie...

Fotki:

Posiłek nr 2


Posiłek nr 3


Posiłek nr 4


Posiłek nr 5


Polecam zestaw numer 5.

Przepyszne i bardzo zdrowe kanapki z serwisu potrenuj.pl (by faftaq).

- do zestawienia dorzucam 2 ząbki czosnku, sok z cytryny, sól pieprz. Cud malina

Porcje wyglądają na małe, ale kurde nie chodzę głodny (no może oprócz poranka, jak jadę do pracy do zasysa ostro)

Pozdrawiam




Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2013-02-19 09:03:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Eleganckie jedzenie Tzn. ladnie wyglada i pewnie smakuje. Pisalem u dageta w dzienniku, powtorze i tu: ostatnio moja miska nie jest do konca piekna, tzn. wpadaja mi "zakazane" zrodla wegli, np. bagietka. Zauwazylem jednak, ze nawet mimo tego, o ile tylko trzymam kalorie w ryzach i w miare b/t/w - nic zlego sie nie dzieje. Fakt, zdrowsze to nie jest, ale czasem juz mnie odpycha od ryzu. A chce przez to napisac, ze nawet jak cos tam czitujesz czy jesz przetworzone, ale liczysz wszystko (tak jak Ty) to nie powinno sie nic dziac na krotsza mete. Gorzej jak czitujesz po calosci, tj. micha + czity + alko. Jednak jak wrzucisz w bilans to mysle ze tragedii nie bedzie

Ladnie napisalem?

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-02-19 09:16:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do Dietetyka SFD

Następny temat

Trening dla faceta w wieku 46 lat z brzuszkiem

WHEY premium