SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik RafalRRRR

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 313234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pięknie napisane

Mam podobne wrażenie, chociaż faftaq mówił kompletnie co innego, ale w sumie nie chodziło o "wpadki" tylko o dłuższą metę. Zresztą potwierdził, że cheat day może się zdarzyć raz na 3-4 tyg. Jesteśmy tylko ludźmi . Jak raz zjesz pszenną bułkę, wiadomo nic się nie stanie, ale codziennie z nutellą, to już mogą być słabe efekty .

A pytałem go, bo w planie miałem czasem różne wartości b/w/t i pytałem czemu raz jest tak raz tak (np białka raz 180/dzień a innym 210/dzień), przy tym samym kcal i np w DNT. Napisał, iż nie tyle istotne są proporcje b/w/t (oczywiście w pewnych granicach) co ich źródła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Wyzsza szkola jazdy

Ostatnio tez rozmyslalem czy to ma dla mnie, osobiscie, wiekszy sens sie zylowac z ta miska kazdego dnia. Pomyslalem, i stwierdzilem ze jednak ma Gdyz poniewaz: nawet jak sie staram ja trzymac to troche czituje, a jak sie nie bede nawet staral to bedzie kapota - wroci piwkowanie weekendowe i wroci cala reszta. Na modela czy kulturyste sie nie robie, tak wiec mozna to wywazyc wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie. U mnie największym ryzykiem są skrajności, dlatego wole trzymać michę. Zresztą chce się tak mocno wyciąć, że z czitowaniem muszę poważnie uważać, bo bez niego widzę efekty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1960
Dopisuje się dla powiadomek. Sylwetka coraz lepsza i fajnie to wygląda. No i dziary niezłe ;) pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za dziary.
Sylwetka do poprawy jeszcze ciut ciu w dół
No i zapraszam do komentowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6205
Kapitan Wodka
.........ostatnio moja miska nie jest do konca piekna, tzn. wpadaja mi "zakazane" zrodla wegli, np. bagietka. Zauwazylem jednak, ze nawet mimo tego, o ile tylko trzymam kalorie w ryzach i w miare b/t/w - nic zlego sie nie dzieje. Fakt, zdrowsze to nie jest, ale czasem juz mnie odpycha od ryzu. A chce przez to napisac, ze nawet jak cos tam czitujesz czy jesz przetworzone, ale liczysz wszystko (tak jak Ty) to nie powinno sie nic dziac na krotsza mete. Gorzej jak czitujesz po calosci, tj. micha + czity + alko. Jednak jak wrzucisz w bilans to mysle ze tragedii nie bedzie



pozwolę sobie nie do końca się zgodzić z powyższą opinią ;

należy rozgraniczyć dwa okresy : robienie masy i redukowanie się

O ile podczas robienia masy można pozwolić sobie na różnego rodzaju szaleństwa to podczas redukcji jest to niewskazane. Musi być zachowany bardzo ścisły rygor aby efekt był zadawalający. A już podczas finalnej wycinki dieta musi być PERFEKCYJNA w każdym calu .... bo inaczej szkoda czasu .... i pieniędzy.

>> cokolwiek czynisz czyń roztropnie i patrz na koniec << -Owidiusz-

Jak masz chwilę czasu to przeczytaj:
http://www.sfd.pl/Archibald_68]czy_da_się_w_wieku_40+_powalczyć_o_wysportowaną_sylwetkę__[[_tygodnik-t853519.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6205
Jeśli chodzi o alko ; różnie różne organizmy reagują ;
jeżeli ktoś lubi od czasu do czasu łyknąć "dla zdrowotności" to najlepiej pić czysty alkohol wysokoprocentowy (np.Finlandię ) , popijając wodą z dużą ilością cytryny.

>> cokolwiek czynisz czyń roztropnie i patrz na koniec << -Owidiusz-

Jak masz chwilę czasu to przeczytaj:
http://www.sfd.pl/Archibald_68]czy_da_się_w_wieku_40+_powalczyć_o_wysportowaną_sylwetkę__[[_tygodnik-t853519.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
To ja też wtrącę swoje 3 grosze :) po mojemu to równaj bilans do zera, rotacja węglami i utwardzaj, czas na muskle :)

Dobra robota!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
archibald - masz racje, zgadzam sie z Toba; ale tez chyba nie do konca odczytales moj zamysl. Chodzilo mi jedynie o to, ze jak dzien, gora dwa w tygodniu zjesz w jednym posilku biale pieczywo albo gotowe ciasto na pizze (przykladowo), to nie bedzie tragedii o ile nie pojdzie ponad zapotrzebowanie. Oczywiscie lepiej sie tego wystrzegac, bez dwoch zdan; ale lepsze to niz klasyczne czitowanie, tak jak pisalem wyzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

19.02.2013 - Dzień treningowy

Menu:



Trening:



Opis:

Menu:


Wszystko leciało z głowy i na bieżąco liczone, chociaż już widzę, że dzień wcześniej lukam w lodówkę, myślę co tam bym zjadł (najprościej, aby nie trzeba dużo robić) i wrzucam w kalkulator. Potem ewentualne korekty robię.
Dogadałem z faftaq DNT - 2000kcal, DT 2400kcal, takie też mi przygotował menu. Niestety/stety na razie jadę po swojemu, korzystając z co poniektórych dań, produktów. Wczorajszy dzień dopiąłem wg mnie idealnie (proszę o ewentualne korekty). No to lecim dalej z wycinką.

Trening

Tu szkoda gadać. Nie będę opisywał każdego ćwiczenia z osobna (jak wcześniej robiłem), bo mam mega doła. Co prawda zrobiłem swoje, trening zrobiony dobrze (w sensie odczucia - padnięty, dzisiaj już czuję delikatnie klatkę i bic, no i w sumie nogi z aero), ale dołują mnie te osiągi przedszkolaka.
Robię swoje, ale wstyd mi z takimi ciężarami. Myślałem że jestem silniejszy

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do Dietetyka SFD

Następny temat

Trening dla faceta w wieku 46 lat z brzuszkiem

WHEY premium