SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik RafalRRRR

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 310602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki lodzianin1!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Dla mnie różnice w wadze 1-2kg to rzecz normalna (sam tak mam).




u mnie wahania wagi wynosza nawet do 5kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czung, ale w ciągu dnia, tygodnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RafalRRRR
czung, ale w ciągu dnia, tygodnia?
w ciągu dnia to ze 2 kg to na pewno ,rano 114 wieczorem 116
to zalezy od ilosci wegli,soli i wody w diecie i ilosci alko:) ,wystarczy ,ze podjem wegle w większej ilosci przez kilka dni i waga o kilka kilo idzie w gore,wahania -2 +2 to norma u mnie

nie dojem wegli przez kilka dni ,ogranicze wode i sol i waga spada,robie to na wyczucie i wszystko widac w lustrze troche dlatego mnie dziwi jak ludziska licza to zapotrzebowanie z takim poswieceniem ,zamiast po prostu patrzec w lustro co dzieje sie z cialem i miesniami po spozyciu tego czy tamtego
takie wyliczanki zostawiłbym zawodnikom przed startem w zawodach kulturystycznych
poza tym prosta zasada -chcesz przybrac na wadze jedz wiecej ,chcesz zminiejszyc wage jedz mniej -nie pamietam dokladnie ,ale to byly chyba słowa Pudziana



Zmieniony przez - czung w dniu 2013-01-07 16:24:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czung
troche dlatego mnie dziwi jak ludziska licza to zapotrzebowanie z takim poswieceniem ,zamiast po prostu patrzec w lustro co dzieje sie z cialem i miesniami po spozyciu tego czy tamtego
takie wyliczanki zostawiłbym zawodnikom przed startem


Ale Ty od lat w tym siedzisz, wiesz na co i jak reaguje Twoj organizm, wiesz co trzeba jesc juz intuicyjnie. Ja np. moge Ci powiedziec (tzn juz nie teraz menu z maka i kfc. I do ktorej sa sniadania w maku . No i w jakim zajezdzie daja najwieksze golonki na trasie do stolicy :).
Teraz jak nie mam spisane to nie odnajde sie w tym wszystkim. A widze, ze im dalej w las tym wiecej drzew. Dodatkowo, jak sam kombinuje miche a nie wpisze w tabele, to na wieczor by nie bylo ujemnego bilansu, a dodatni. Dlatego ja wole wisywac wszytko, malo tego, waze prawie kazdy posilek przed przygotowanie, (tzn skladniki). Cos tam juz umiem na oko ocenic, ale robiac to od wrzesnia 2012, doswiadczenie mam znikome.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
No właśnie, a propos wpisywania wszystkiego to ja znowu słyszałem i stosuję taką zasadę, że warzyw się nie wpisuje i nie liczy. Jadam natomiast do każdego posiłku, a przynajmniej się staram ;). Wpisywanie herbaty z wartościami 0 też raczej mija się z celem chyba, że to Ci pomaga liczyć ile wypiłeś.
Ale ogólnie jest dobrze, trzymaj dalej i powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O warzywach czytałem, zeby nie wliczac do bilansu. Akurat wpisuje bo mi wygodniej jak szykuje miche lub wrzucam bezposrednio menu z dziennika potreningu.pl (a tam sa jako caly posiłek). Herbeaty nie wrzucam, tylkomkawe, bo zawsze z mlekiem wchodzi :). Dzieki za opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93271 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
warzyw nie wliczam,tak samo jak białka np z płatków itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Ha! Widzisz, Wujek ma zawsze racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no no :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do Dietetyka SFD

Następny temat

Trening dla faceta w wieku 46 lat z brzuszkiem

Wiecej