SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik RafalRRRR

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 312781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DARNOK35
Pieknie :)
Udanych wakacji ...

Pozdrawiam :)



Dzięki Konrad


daget7
To smoczek tak uspokaja czy goła klata taty?



Raczej smoczej no i towarzystwo nudne

MaGor
Sogacza dostałeś za fanatyzm i trzymanie się kursu nawet na urlopie. I tak trzymać.

Przegapiłem wczorajsze urodziny siostry ciotecznej. Wbijam zatem na Księgotwarz, a tam... Rafał reklamuje potreningu.pl
A pod spodem hejterstwo (z mordami jak pączki) orzekło, że zdjęcia przedstawiają trzy różne osoby



Dzięki MaGor. Co do reklamy - nie taka znowu akcja reklamowa, po prostu Chorwacja musiała się zwrócić

A hejterzy, no cóż, są wszędzie

Dzięki za SoG'a

Pozdrawiam wszystkich, powoli szykuję się na trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuba, z żona wszędzie chodzę, więc nie ma jak . Ale powiem tak, zakres jest bardzo szeroki .
Fajnie, bo moje dziary wzbudzają ogólne zainteresowanie. Gapi się dosłownie każdy. Cieszy teraz bardziej, bo przed rokiem wstyd mi po prostu było za wszędobylski tłuszcz. Teraz mogą się gapić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
RafalRRRR
Kuba, z żona wszędzie chodzę, więc nie ma jak . Ale powiem tak, zakres jest bardzo szeroki .
Fajnie, bo moje dziary wzbudzają ogólne zainteresowanie. Gapi się dosłownie każdy. Cieszy teraz bardziej, bo przed rokiem wstyd mi po prostu było za wszędobylski tłuszcz. Teraz mogą się gapić


oj nie wiem czy oni bardziej patrzą na dziary czy na kratę, wg mnie bardziej na kratę bo sam zaczynam to odczuwać bardzo mocno na tenisie jak gram bez koszulki czy ostatnio jak na basen polazłem

narzuć mocno opaleniznę to będziesz wyglądał jeszcze lepiej

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
dziecko + klata daje efekt synergii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
kuba_n

ale jedno małe ale, co Ty nam zapodajesz swoje zdjęcia czy jakiejś tam siłowni, rozumiem jeszcze Twoją pociechę (fajna jest), Ciebie z cycami na wierzchu już my widzieli, dawaj teraz foty Chorwatek
MaGor - bo to są trzy różne osoby, mentalnie różne, sam to przeżyłeś, ja też sam to przeżyłem, Rafał jak i my jesteśmy już całkiem innymi ludkami niż przed redu


Dobrze gada! Dawaj te Chorwatki! W sumie... Po lekkim zastanowieniu nie muszą być Chorwatki... Liczy się raczej artyzm zdjęć i ujęcie tematu

Kuba - nie pomyślałem o tym. To faktycznie są trzy różne osoby

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99207
Oliwki juz sa ? Z Chorwacji mam wiele wspomnien, ale najbardziej w pamiec zapadla mi diablo slona woda, musialem nurkowac z butelka wody i plukac usta co kilka minut wyplywajac na powierzchnie, i oliwki zjadane prosto z drzewa - ale to bylo w pierwszych dniach wrzesnia, wiec chyba jest za wczesnie.

Piekne okolicznosci i sliczna coreczka - dobrej zabawy !

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Rafal - urlopu udanego zycze, odpocznij choc troche! Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Kapitanie. Niestety nerwy wracają . Idę pobiegać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
23.07.2013 - DT

Menu:



Trening:



Opis:

Menu:


Wszystko zgodnie z planem. Nawet weszło mniej, ale nie licze loda wodnego niecało 100kcal .
Ogólnie miska nudnawa i robiona na mega szybko. Stąd owsiane otręby, lub ryż z białkiem sojowym Hi Protein Anabol o smaku truskawki. Samo białko – Whey’a nie miałem jeszcze w testach, ale to mi bardzo odpowiada. Miesza się dobrze łyżką, glutów nie ma. Smak wiadomo specyficzny ciut, ale dla mnie wypas. Idealnie do takich szybkich posiłków

Fotki z posiłków 1, 2, 3, 4:



Trening :
Siłownia PRO, Chorwacja 9,30

Trening dobry. Siłownia przyjemna. Nie ma co gadać, nawet się styrałem. Tylko jedna uwaga i pytanie do Was. Ostatnio dumałem, że nie ma tego czegoś na treningach. Doszedłem do takiego oto wniosku - mam mało lub wcale DOMSów. Być może to psychicznie zaniża sens treningów, co się mentalnie odbija na samych treningach. Niby ciężary idą w górę, na treningach się nie opierdzielam, łatwo nie jest, pompa OK, ale te DOMS’y. Pomijam suplementy, których ogromna ilość na pewno wpływa dobrze na regenerację, ale DOMS to DOMS. Musi chyba być??? I teraz wniosek – czy ktokolwiek z Was przy treningu FBW 5x5 miał dużo mniejsze DOMS’y niż na zakresach powtórzeń np. 15-12-10-8 (po których zawsze czułem trening)??? Taką mam właśnie refleksję…

Rozgrzewka – bieg 15 min w tempie 11,20km/h. Mała siłownia. Pomimo wakacji były 3 osoby, więc musiałem dłużej kręcić aż suwnica się zwolni.
Przysiady ze sztangą na karku – Progres utrzymany. Chociaż ostatnie powtórzenie było ciężko
WL – Progres utrzymany. Filmik do oceny z ostatniej próby
Wiosłowanie – do 4 serii szło zgodnie z planem (progres). W 5 miałem delikatnie przekroczyć 100kg, ale nie byłem pewien czy 4 serię już zbytnio nie kombinuję. Dlatego reges był. Filmik do oceny, czy wiosła dobrze robię.
Podciąganie szerokim nachwytem – Standard.
Dipsy –Ciężarki na nogi i poszło 10/14/20 i 22kg. Bardzo lubię te ćwiczenie. Od niedawna, bo wspomnę, 16 marzec zrobiłem 11 powtórzeń do konkursu. Styczeń, to 5 umiałem zrobić. Filmik wrzucam z całości.

Filmiki:

WL – 5s, 87kg (rekord ):





Wiosło – 4s, 99kg:





Dipsy – całość:





Suple:

Do śniadania: Hyper Fusion x4, HiAnabol Protein 40g
Przed treningiem 1 godz: Przedtreningówki (Vaso Fusion x6, Przedtreningówka nr 2 – ½), Spalacz x2,
Okołotreningowo:BCAA 20g,
Po treningu: Magnesium Citrate 10g, Cytryniec x1, Vitaminki A-Z x2, Testoplast x2, Glucosamine x1, Hyper Fusion x4, HiAnabol Protein 30g
Po południu: Testoplast x1, Glucozamine x1, Cytryniec x1,
Przed snem:, Glucosamine x1, Cytryniec x1.

I jedna fota do lustra



Moje chłopaki leniuch**ą:



Coś specjalnie dla Kuby i MaGor’a – Wasze wprawne oko pewnie uchwyci kwintesencję tej foty



Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12141 Napisanych postów 30551 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131086
DOMS-y przy większej ilości powtórzeń są większe.
Brak DOMS-ów nie świadczy o złym treningu.
Chcesz bólu - zmniejsz tempo opuszczania ciężaru (bez obniżania).
Na Twoje wątpliwości najlepiej odpowie Ci Twój przypakowany trener!
Widać, że forma rośnie nawet na urlopie!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do Dietetyka SFD

Następny temat

Trening dla faceta w wieku 46 lat z brzuszkiem

WHEY premium