SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik RafalRRRR

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 311960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Rafał dla Ciebie, Kuby, Xzaara i Reda trza by otworzyć podforum - na wpół amatorzy albo coś w ten deseń - jesteście na serio lata świetlne przed nami żuczkami

Zmieniony przez - Gwid w dniu 2013-11-02 20:49:09

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Gwid
Rafał dla Ciebie, Kuby, Xzaara i Reda trza by otworzyć podforum - na wpół amatorzy albo coś w ten deseń - jesteście na serio lata świetlne przed nami żuczkami

Zmieniony przez - Gwid w dniu 2013-11-02 20:49:09


spokojnie Masti za niedługo uruchomi konkurs krata na lato 2 i wtedy zrobisz formę jak należy

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gwid, od siebie małe sprostowanie. Red - ok ponad 20 lat treningów. Xzaar, Kuba i ja w rok rok każdy 30-40 kg zrzucił. Każdy miał jakieś doświadczenia z młodości, wiec trochę mięśni było, ale w rok może każdy z dieta i treningami do tego dojść. Nie mowię tu o wydolności Xzaara bo to inna bajka i dla mnie nie do zrobienia. Konsekwencja i zdrowie i bedą efekty. U Każdego z nowych w +35! Panowie, to na wyciagnięcie ręki!!!! P.s. Mówiłem dokładnie tak samo rok temu jak Ty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100758
Rafał ;o od 2 miesiecy na masie, a kratka na brzuchu pieknie widoczna. Zazdroszcze Ci, bo u mnie znacznie gorzej to wyglada ;p

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta ta, ale Ty rosniesz cały! A mi dalej rekomp chyba leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
02.11.2013 – DT – TEST PRZEDTRENINGÓWKI


Menu:



Trening:



Opis:

Menu:


Miska OK. Nawet lód zjedzony podczas szopingu nie zakłócił całego bilansu. Lód w sumie wrzucony planowo.

Fotka z posiłku 4:

Nie dałem niestety rady zjeść na raz tego posiłku. Poszło mniej więcej ¾. Reszta po zakupach.



Trening:

Siłownia PRO, 11,15

Mocno zmotywowany. Trening bardzo dobry.

Rozgrzewka – 6 minut na orbitreku. Wszystkie bieżnie zajęte.

Podciąganie - szerokie –W planie jest 10/10/10/8 wyszło 10/9/6/4. Jakoś poszło, jednak dalej to najsłabsze IMO ćwiczenie. Bardzo mały progres.

Wiosło – dorzuciłem 5kg w stosunku do wcześniejszych treningów. Nawet bez zrywania poszło. DOMS’y w weekend się pojawiły.

Szrugsy – sztangielkami. Dwie ostatnie serie zrobione z paskami. Ciężary do góry, bo ma tej siłce jest taka możliwość ze sztangielkami. Robiłem bardzo powoli, gdyż ostatnio coś naderwałem w kapturze, co zresztą czuję do dzisiaj. Poszło dobrze, nawet bardzo. Ból się nie pojawiał, a mięśnie dobrze dostały. Kark z kapturem dalej smaruję Voltarenem.

MC – Zrobiony bardzo prawidłowo. Po wcześniejszym treningu, wróciłem do ciężarów i ilości powtórzeń takich, na jakie mnie stać . Ostatnia seria – najpierw myślałem o wrzuceniu czegoś ponad mój rekord (160kg x2), ale zrezygnowałem z chorych zapędów. Zrobiłem 155 x5, co też jest jakimś tam rekordem. Powiem, że miałem zapas na minimum 1 powtórzenie. Ale po 5, wyszło powietrze. Koniec treningu.

Suple:

Przed siłownią:StanoFUSION - 1,5 porcji, witaminki x1, tauryna x1, kreatyna 5g,
Okołotreningowo: BCAA 20g
Przed snem: Gaba Forte x3, Witaminka x1, ZMAx3, kreatyna 5g,

Wrażenia z SUPLEMENTACJI Przedtreningowej HITEC:

Dzisiaj poszło StanoFUSION. Parametry przyjęcia

Ilość: 1,5 porcji
Czas: godzina 10.35
Czas do treningu: 30 minut
Warunki żywieniowe: po 1 posiłku, plus MCT i banan

Opinia opisowa:

Mrowienie odczuwalne bardzo szybko. Trzymało ok 15 minut. Potliwość nawet mocna, bardzo dobre skupienie i motywacja. Pobudzenie w granicach normy – tzn bez szału. Pompa słaba – ale znowu to kwestia raczej słabych pleców. Siła bardzo dobra, chciało się więcej (np. w MC chciałem wrzucić w ostatniej serii 165kg, ale wolałem nie szaleć.). W obecnym tygodniu poleci AMG. Jako że supli zostanie na jeszcze trochę czasu, wróce do 1 porcji. Być może to będzie odpowiednia ilość. Uwzględnię to w podsumowaniu jak sprawdzę.

Punktacja:

Siła: 8/10
Skupienie:97/10
Pompa: 6/10
Pobudzenie: 7/10
Potliwość: 6/10

Media:

Brak

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 3897 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76176
mocno się skupiłeś :)

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co widac po wyniku w MC - tylko pozazdroscic tych 5 x 155 kg :)
Ja teraz ze 100 kg przezywam ostra walke zeby dzwignac :)

Z podciaganiem tj. ciekawa sprawa w sumie. Nie dosc ze bardzo wolno progres sie robi to jeszcze do tego jak sie troche popusci trening to szybko spada i to co sie wypracowalo. Sam to przerabiam ciagle. Nie wiem czy wyjde kiedys poza 10 powt. Moze to juz tak musi pozostac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie dałeś mi edytować :)

03.11.2013 – DNT

Menu:



Opis:

Menu:


Miska nie liczona w ogóle. Podsumowałem całość na koniec dnia i wcale nie wyszło tak źle. Co prawda kcal w ryzach, ale makro jak w DT. Ogólnie zadowolony jestem, że nie pojechałem po bandzie, a głodny nie chodziłem w ogóle.

Fotek brak:

Suple:

Do śniadania: Witaminki x1, Kreatyna 5g
Przed snem: Gaba Forte x3, Witaminki x1, Zma x3, Kreatyna 5g

Media:

Brak

Wrażenia z SUPLEMENTACJI Przedtreningowej HITEC:

Dzień bez siłowych zmagań, dopałki nie było.
ZMIANY:

Od poniedziałku 04.11.2013 podbijam kcal o 200, więc będzie DT 3600, DNT3200. Makro – pozostaje procentowo bez zmian.
Co do treningów – obcinam aeroby (interwały), pozostanie tylko jeden kompleks w DT oraz zmienił mi trener po prośbie dni treningowe oraz zmianie uległy ćwiczenia. Tak aby nie było stagnacji.

Nowy plan:

PONIEDZIAŁEK:



WTOREK:



ŚRODA:

WOLNE

CZWARTEK:



PIĄTEK:


SOBOTA:

WOLNE (ewentualnie jakieś zajęcia których nie dałem rady w tygodniu zrobić typu brzuch, kompleks metaboliczny)

NIEDZIELA:

j.w.

Pozdrawiam



EDIT

Właśnie przyszła przesyłka se sklepu SFD:



Suple się kończą i co jakiś czas trzeba domawiać



Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2013-11-04 12:17:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
DARNOK35: ja sie podciągam na każdym treningu tyle powtórzeń ile dam rady i powoli idzie to doprzodu ;) Rafał też ostatnio zakupiłem zmb6 sciteca i jestem zadowolny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do Dietetyka SFD

Następny temat

Trening dla faceta w wieku 46 lat z brzuszkiem

WHEY premium