SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik RafalRRRR

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 312079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130957
Warzywa jednak należy wliczać do kalorii!.
Tak przynajmniej twierdzi naczelny dietyk działu "Po treningu" faftag - i ja się z nim zgadzam. Są podobno takie warzywa jak cebula, czosnek, sałata, których trawienie przez człowieka podobno zużywa więcej kalorii niż dostarczają.
Jednak większa ilość warzyw (w ilościach kilogramowych) z pewnością dostarczy trochę kalorii, które liczą się przy wycince do tzw. "kości" - np. do startu w kulturystyce klasycznej gdzie prążki pożądane są na wszystkich mięśniach.
My sympatycy kulturystyki rzeczywiście możemy nie wliczać warzyw do bilansu gdyż i tak nie jemy ich nawet w ilościach zalecanych przez dietetyków.

Odnośnie wagi w ciągu doby: jeszcze kilkanaście miesięcy temu gdy ważyłem się wieczorem i rana to rano ważyłem 1,5 kg mniej (teraz już nie ważę się tak często - robię to jedynie przed zawodami).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Panie Janie - zgoda. Przy ilosciach sumarycznych rzedu 0.5 kg dziennie typu ogorek/pomidor/rzodkiewka i przy naszym amatorskim poziomie nie ma co sobie glowy zaprzatac moim zdaniem. Inna sprawa, gdy ktos podchodzi do tematu na wyzszym szczeblu, ale wowczas na wszystko inaczej sie patrzy Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam będę wpisywał, jak pisałem, jest mi to pomocne i wiem co jadłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130957
RafalRRRR
Ja tam będę wpisywał, jak pisałem, jest mi to pomocne i wiem co jadłem :)

I tak ma być - jeśli ma być postęp (wiedza to źródło postępu - wiem co jem i mogę analizować co wpływa na mój wygląd; każdy z nas trochę inaczej reaguje na określone składniki pożywienia).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

07.01.2013 Dzień nietreningowy

Menu



Ponownie tylko dieta, treningu brak. Micha całkowicie improwizacja, tylko liczone kcal/b/t/w. Ostatni posiłek miałem zjeść coś zwykłego, ale zobaczyłem bakłażany zapiekane u Darnoka35 i mnie wzięło. Niestety ledwo to wcisnąłem w siebie. Gdyby nie serek camembert to w ogole by nie weszło. Nie mój smak, chociaż wyglądało fajnie



Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Bardzo apetycznie wygląda,będę musiał spróbować.

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
naprawdę fajnie wygląda. Pachnie też, ale trzeba ten smak po prostu lubić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94433 Napisanych postów 364366 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668927
myslałem że to zapiekanka wyglada apetycznie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie jak zapiekanka. Syn mówi, gdyby to była bułka na dole, to zjadłbym. Ale powaga, dla mnie masakra. Nie do przełknięcia. Już cukinia lepsza, ale z sosem jakimś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kapitan Wodka
gdy ktos podchodzi do tematu na wyzszym szczeblu, ale wowczas na wszystko inaczej sie patrzy Pozdrawiam.

ja tam zawsze podchodze od najniższego szczebla,nigdy odwrotnie ,ale raz zrobie wyjatek i zaczne od najwyższego i spytam skoro kcal z warzyw liczymy to z piepszu i suszonego koperku też hihi!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do Dietetyka SFD

Następny temat

Trening dla faceta w wieku 46 lat z brzuszkiem

WHEY premium