SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik RafalRRRR

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 313307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te są aktualizowane w dzienniku profilowym. Dzisiaj się mierze. Obawiam się ze dietetyk przykreci kurek zaraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MaGor
RafalRRRR
Nie wiem właśnie. Chyba pojadę jak chłopaki z testu, ewentualnie jakieś sweet focie pojedyncze się pojawia. Oczywiście jak będzie co pokazywac

Rozciągałeś się? Tak się czepiłem trochę, ale jestem ciekaw odczuć.


Tak. Ale wiesz, to pierwszy raz było, trwało rzeczywiście z 5-7 minut. Wrażenia? Nie wiem czy to istotne, ale rozpocząłem splita teraz i jestem cały w domsach. Plecy tez dzisiaj czuje, choć mńiej niż cała reszta. Może to o to??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
13.09.2013 - DT

Menu:



Trening:



Opis:

Menu:


Miska dograna. Jak zwykle w tym tygodniu - na szybko, bez polotu. Nie dojadłem znowu, tym razem węgli. Pracuję nad tym

Fotki z posiłków 2, 3, 5:



Trening:
Siłownia PRO, 5,45,

Piątkowe treningi to bardzo szybka sprawa. Tylko plecy. Niestety kompletnie obolały jestem po tym tygodniu. Ciężko było wstać (nie obudzić się) i dojść na trening. Na szczęście w miarę szybko na bieżni mięśnie się rozruszały. Wskoczyłem w kompresowe spodenki w wymiarze M . Specjalnie dla Kapitana nie robiłem fotek żadnych

Rozgrzewka – 10 minut w tempie 12,18km/h
Podciąganie - szerokie – słabo poszło. Nawet nie opuszczając się do prostych rąk, nie było siły, stąd zamiast wymaganych 10/10/10/8 wyszło 10/7/5/4
Wiosło – badałem ciężar przy tej ilości powtórzeń. Można trochę dołożyć, szczególnie w pierwszych seriach.
Szrugsy hantlami –nie wiem czy nie zamienię na sztangę. W ostatniej serii wrzuciłem hantle 30kg, już z paskami bo chwyt puszczał, ale siłowo jeszcze zapas spory. Na siłowni nie niestety większych ciężarów..
MC –bardzo jestem zadowolony z tej próby. Raz ,że na koniec tym razem mam w planie, więc trochę zmęczony, dwa że większa ilośc powtórzeń, a spokojnie ostatnia seria weszło 6x140. Z zapasem minimum 10kg!
Po treningu trochę się porozciągałem, zgodnie z sugestią MaGor’a. Nie znam się na tym, jakieś dwa filmy mi przypadły do gustu, więc zrobiłem, bo czas był na to

Suple:

Przed siłownią: BCAA 20g, Przedtreningówka Game Day x1/2 miarki + obecnie mam całą puchę – testuje.
Po treningu, do śniadania : Black Devil x4, Gluocosamine x1, Cytryniec x1, , Black Devil x8, Gaba x1, Vita Genix Day x1,
Przed snem: Magnesium Citrate 10g, Black Devil x8, Gaba x1, Vita Genix Night x1, Cytryniec x1

Wrzucam tez kontrolną fotę zrobioną po interwałach niedzielnych:




Pozdrawiam




Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2013-09-16 00:13:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23820
Naprawdę nieźle. Zazdroszczę sylwetki i tym bardziej sprężam się do pracy nad moją!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Amidoman, ale już mnie zalało trochu . Aktualizacja parametrów wykazała wagę 86,5, pas 80 (ale mierzony w talii, nie jak w konkursie na pępku). A minimalnie w tali miałem 77,5 na koniec czerwca. Reszta pomiarów delikatnie na +. Głównie widać i czuć zalewanie kraty. Chociaż kable na nogach są, na górze też się pojawiają, skośne też jakoś się przebijają. Trzeba kontrolować na masowaniu aby nie przesadzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
14.09.2013 - DNT

Menu:



Opis:

Menu:


Miska delikatnie przedobrzona . W DNT ma być 3000kcal i makro: 30% z B, 55-60% z T, 10-15% z WW. Weszło więc głównie więcej tłuszczy, ciut białka.

Sobota w ogóle mi się rozciągnęła. Po dobrym spaniu, weszła kawa bulletproof, potem basen z dziećmi. Przypomnę, po kawce można spokojnie parę godzin wytrzymać. Nic nie zasysa. Potem obiad i następnie naszło mnie na omleta. Zrobiłem takiego mega wypasionego, z myślą że zjem na 2 razy… No ale wiadomo. Ciężko, ale wszedł na raz

Fotki z posiłków 2, 3, 4:



Suple:

Do śniadania : Glucosamine x1, Cytryniec x1, Vita Genix Day x1,
Przed snem: Magnesium Citrate 10g, Glucosamine x1, Black Devil x8, Gaba x1, Vita Genix Night x1, Cytryniec x1

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 3897 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76176
focia jest.... No strasznie cię zalało - grubas się robisz i tyle :). Konsultowałeś z trenerem jak to może wyglądać przy masowaniu? To znaczy jak optymalnie powinny się zmieniać pomiary?

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze nie. Tzn tylko podałem info że się zwymiarowałem, ile doszło i kiedy (bo w sumie teraz nie ma więcej, więcej weszło podczas rekompu, teraz stoi w miejscu, bardziej wizualnie widzę zmiany)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
15.09.2013 - DNT

Menu:



Opis:

Menu:


Znowu trochę nie wyszło. Tym razem makro. Wskoczył lód z maka i podbił węgle. Przez to przyciąłem tłuszcze. Białko też 20g za wysoko poszły.
Wszystko przez to, że ten nowy plan jeszcze raczkuje u mnie od początku tygodnia a pierwszy DNT był w sobotę. I też trochę w sumie nie wyszło. Nie pamiętam wartości na pamięć, więc łatwo można rozjechać plan.

Fotki z posiłków 2, 3, 4:



Interwały:

Godzina 19:00

Plan: 10 min truchtu, 8 serii sprint/trucht (15s/45s), 10 min truchtu.
Brakło jakieś 2,5 minuty do planu – końcowego wyciszenia. Cały trening to V śr 9,97km/h
Tętna nie mierzyłem, za ciemno było i nie chciało mi się brać zegarka.
To pierwsze interwały od czerwca. Od razu poczułem tą rozłąkę. Zresztą pogoda była barowa, a w połowie biegu z mżawki zrobiła się konkretna ulewa. Wróciłem zmoczony bardzo.

Suple:

Do śniadania: Glucosamine x1, Cytryniec x1, Vita Genix Day x1,
Przed Interwałami: Thermo Speed x2, BCAA 20g,
Przed snem: Magnesium Citrate 10g, Glucosamine x1, Black Devil x8, Gaba x2, Vita Genix Night x1, Cytryniec x1

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Grahamki rozumiem kupujesz normalnie w sklepie? Jak tak to w jakim?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do Dietetyka SFD

Następny temat

Trening dla faceta w wieku 46 lat z brzuszkiem

WHEY premium