SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik RafalRRRR

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 311897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
kabo ale ja nie zaczalem tematu Rafale, ja ostatnio powsciagliwy jestem w "docinaniu" wiec nie widze zwiazku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kapitanie, widzę właśnie że stonowałeś, nawet nie ciągniesz offtopa u siebie :). Znaczy doroślejesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

15.03.2013 - DT

Menu:



Trening:



Opis:

Menu


Bilans utrzymany do godziny 21
Potem weszły czity, jako początek ładowania przed dzisiejszą wódką .
W ramach zadośćuczynienia już dzisiaj rano zrobiłem 45 aerobów, ale o tym jutro .

Fotki z posiłku 1, 2, 4,



Trening

Trening zrobiony w domowej siłowni.

Rozgrzewka - latałem po schodach , przysiady, skłony, bieg bokserski, ogólny rozruch przez 10 min.

Przysiad ze sztangą na karku - nogi dostały w tym ćwiczeniu. Nawet zrobiłem rekord w ostatniej serii. Wcześniej 88,5 było, więc +5kg. Zapasu raczej nie było. Powoli to już jakoś wygląda

Przysiady Jeffersona - ciężar do góry. Ćwiczenie bardzo mi daje w dvpę. Tzn w dvpę też, bo najbardziej nogi cierpią .

MCNPN - znowu odkładałem na ziemię sztangę za każdym razem. Chyba tak jeszcze nie robiłem na prostych nogach. Ciężary poszły mi tak jak ostatnio (ale chyba to nie były jeszcze maxy), ale byłem padnięty po ostatnim powtórzeniu. Nie wiem dlaczego, ale dół pleców to bardzo grzał
Niby "tylko odkładanie", ale cholernie ciężej jest.

Łydki - Wspięcia na talerzach ze sztangą na karku - talerze na ziemi, i po 40 powtórzeń. Ciężar taki dawałem, aby zrobić te powtórzenia. Cholernie paliło.

Wyciskanie sztangi stojąc - drugi raz robiłem to ćwiczenie. Ciężar delikatnie do góry.

Unoszenie hantli bokiem, siedząc - zrobione, bez większych uwag

Odwodzenie ramion w tył, stojąc w opadzie - miało być leżąc, ale nie doczytałem i zrobiłem jak kiedyś :)

Trening sympatyczny, ale nie czułem totalnego wypompowania nóg po zakończeniu (np jak ostatnio, kiedy ledwo schodziłem z poddasza). Nie wiem czemu, bo trening zrobiony dobrze, po każdej serii bardzo zmęczone mięśnie, krótkie przerwy (sam trening szybciej niż ostatnio) i ciężary większe były. Może jak przyjdą bóle po treningowe, wtedy będzie potwierdzenie że OK :)
Co do barków - zawsze sylwetka wygląda inaczej po barkach (wiadomo po każdym ćwiczeniu jest pompa, ale po barkach najbardziej mi się podoba). "Zadziwiające" jest, że po barkach nie mam z reguły żadnych bólów, a o DOMSach to już można zapomnieć . No ale co zrobić, trzeba wyczaić przyczynę. Pewnie technika szwankuje :'-(

Lecę szykować sałatkę i koreczki na party (dla mnie 600gr kurczaka już usmażyłem, ryż ugotowany )

Lód już się chłodzi

Pozdrawiam


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

17.03.2013 - DNT - Aeroby

Menu:



Trening:

Aeroby zrobione - 45 minut w tempie 9,77km/h

Opis:


Szkoda gadać... Do 14:30 menu trzymane idealnie, zrobione aeroby w dobrym tempie i nawet 5 minut dłużej.
Potem już padaka. Ta wódka orzechowa jest naprawdę smaczna. Niestety sponiewierała mnie totalnie. Ponoć o 19 już mnie nie było...
Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, postanowiłem nie pić już alkoholu. Lampka wina, czy piwko czy szklaneczka singielka wchodzą w grę w jakimś czit day, ale nie ma opcji imprezy alkoholowej. Jestem już za stary na takie imprezy (a na pewno na takie ilości alkoholu)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
"Pyerdolicie Hipolicie" Zawsze tak jest bo wiekszej nayebce - "nie pije", "ograniczam" itd. Do nastepnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kapitanie, tu nie chodzi o właśnie te standardy. Że rzyganie (akurat nie było), bóle głowy (brak), mega kac (nie było). Bardziej chodzi o sponiewieranie, kiedy np dzieci patrzą jak tata się przewraca i w ogóle jest śmieszny. Moralny kac mnie postawił w to postanowienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Aha, rozumiem. Nie pomyslalem o tym zupelnie. Masz racje oczywiscie i popieram decyzje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Albo musisz zejsc do podziemia ...

A tak na powaznie to kiedy sie cwiczy, spada masa ciala - zwlaszcza tluszczowa - dolegliwosci po alko jak rowniez sila jego dzialania na organizm sa znacznie mocniejsze.

Powodzenia w postanowieniu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie Darnok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
oj tam oj tam, czasami taki resecik jest potrzebny a wręcz wskazany
choć problemy dnia następnego mogą być ciężkie

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do Dietetyka SFD

Następny temat

Trening dla faceta w wieku 46 lat z brzuszkiem

WHEY premium