SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

less hate=more health vol.2, czyli : WSZYSTKO W GŁOWIE! - nowe foto str. 234

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 276390

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 113 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54809
Za mało kalorii masz, dowal!

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 404 Napisanych postów 11788 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125319
huuh, nie wiem kto wymyślił pracę w nocy, tak mnie te nocki rozregulowują... jeszcze sporo węgla w nocy - spałem na stojąco nad maszyną kosmos. Dziś to zrobię inaczej, wszystkie węgle walnę po treningu i pójdę w kimę przed nocką, a w nocy będę się zjadał tłustym mięsiwem z warzywami i pewnie energii życiowej będzie więcej. Pomału się ogarniam i trzeba zrobić klatę
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
tzn 300g ww czy cos kolo tego chcesz zmiescic w potreningowym ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 113 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54809
A czemu nie? Niedogotowany ryż i jazda.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 404 Napisanych postów 11788 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125319
a co to za problem? najlepsza pora na przyjęcie węgla
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
tylko 300g a wy w szoku
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
nieno, 4 torebki ryżu naraz to hardcore moim zdaniem no ale widze ze chopoki nie tyle wciskają w siebie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 404 Napisanych postów 11788 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125319
są też inne źródła niż ryż..
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
no kasze, ziemniaki itd, ale to wychodzą mega ilości żarcia, chyba że jakieś proste zapodajesz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 404 Napisanych postów 11788 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125319
mega ilości żarcia? po treningu? ....
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Novascon - Normaflex

Następny temat

Downhill i Freeride - regeneruj się szybciej!!

electro
Polecane artykuły