Za mało kalorii masz, dowal! 

ಠ_ಠ
Ilość wyświetleń tematu: 276389
kosmos. Dziś to zrobię inaczej, wszystkie węgle walnę po treningu i pójdę w kimę przed nocką, a w nocy będę się zjadał tłustym mięsiwem z warzywami i pewnie energii życiowej będzie więcej. Pomału się ogarniam i trzeba zrobić klatę
?
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły