SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TieS91-Gorące Lato s94,107,113

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1026
1. MC 8x30 5x50 5x70 3x87 15x110 12x110 +10
2. wyciskanie (barki) -8xgryf,6x18 5x25 15x32 15x32
3. podciaganie na drazku 4x0 9x5kg(-2x+2kg) 6x5kg(-1x+2kg) 6x3kg(-1x+3kg) 6x0
4. biceps 12x30 12x30 10x30 10x30 +1kg
5.Uginanie sztangi w nadgarstkach 20x14kg 20x14 kg+1kg
6.Łydkii 10x78 10x78 10x78 10x78

Trening z dzis jestem niezadowlolny strasznie z mc bo robilem z tak zalosna technika ze az zal, pozniej juz sie balem to ciaganc dalej i zrobiem tylko 12 powtorzen
barki akurat
podciaganie + pare kg - ilosc
bic akurat , trzeba powtorzyc
przedramie pompa
lydki pompa :D
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Takie są właśnie progresy po 10kg w MC
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1026
na next schodze na 105 i powinno byc git a po kolejnym tygodni regeneracja i nowy plan :)
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892901
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
No, łądnie jest.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1026
to 2 serja byla bo przeciez w pierwszej 110x 15
tylko 2 juz nei chcialem meczyc bo widzialem ze lamie technike
teraz w nastepnym tyogdniu w srode postaram sie zrobic 105 z dobra technika potem tydzien regeneracji i albo push pull albo split2x tydzien :)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Lepiej sobie walnij trening z podziałem na bic w poniedziałęk, środę i piątek, a tric we wtorek, czwartek i sobotę.
Bo chyba nie masz zamiaru dalej ćwiczyć całego ciała?
Bo to Tylko strata sił.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1026
najbardziej interesuje mnei split 2x tydzien cos w podobie tego co Adzik pisal klatka barki tric i nogi plecy bic, ale chcialbym cwiczyc 4x w tygodniu takze wszytsko sie jeszcze okaże zapewne gdzies w tygodni regeneracji jaki bedzie plan, poczytam sie ukierunkuje co bym chcial poslucham rad Antosia i bedize gitara :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3196
Mc ładne ciezary :) . Ja tu głodny siedze i nie mam co zjeść a na poprzedniej stronie oglądam takie żarcie , tylko kichy skreca .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1026
dzisiaj bylo to samo co wczoraj do szamki + potreningowo to jzu kura , calkiem ostra wyszla :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejność ćwiczeń na siłowni - od początku

Następny temat

FBW po kilkumiesiecznej przerwie do oceny

electro
Polecane artykuły