SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TieS91-Gorące Lato s94,107,113

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
a pomozesz ulozyc mi plan który bedzie dla mnie odpowiedni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
trening jak ja/Stasiu/Cokta, na 15/20p:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Dokładnie, progres idzie w połączeniu z masą i dobrą techniką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
co do mc to byl akurat 1x w tygodniu i trzeba bylo sporo pracowac nad technika ale np w siadzie dolozylem 15kg na innych cwiczeniach tez widac progres,a na plan 4 dniowy za wczesnie jeszcze?
zaczolem cykl na kreatynie pare dni temu (od poniedzialku) i chcialbym dobrze ten okres wykorzystac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Chyba najwazniejsza jest technika w tym wszystkim, na 5pow jestes w stanie wylapac bledy techniczne takie, ktore sa minimalne ale mimo to mocno przeszkadzaja? W teorii niektorzy pisza, ze mozna u poczatkujacych i co wiecej wylapac i skupic sie na cw. pomocniczych, zeby to stale korygowac, ale no wlasnie to tylko teoria...w praktyce wyglada to tak ze jedziesz te 5pow do 160kg zalozmy i widzisz tego efekty po czym STOP nie wiesz dlaczego, idziesz po rozum do glowy bo zauwazasz coraz wiecej bledow technicznych, coraz wiecej niedociagniec i musisz sie zatrzymac by to korygowac - droga naokolo, nie lepiej na poczatku wylapac to co mocno przeszkadza, znalezc nalezyte dzwignie itp, a pozniej juz tylko zajac sie motywacja pod agresywne dokladanie na sztange?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
I to o czym piszę Antos zadecydowało o tym że postanowiłem wejść na wysokie zakresy

Ja też jechałem 5x5 przez wakacje, progres był na ławie około 15kg w 2 miechy (co u mnie i tak było dobrym wynikiem), ale w ostatnich tygodniach technika kulała że chooy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
przed 5x5 jechalem planem na 15 powtorzen ale po niedlugim czasie zmienilem go na ten , zrobilem na nim dosc dobre efekty co widac , ale wiadomo ze skoro moge zrobic wieksze to oczywiscie ze chce by tak bylo !! Problem tkwi u mnei taki ze nie znam sie jeszcze tyle na treningach co na suplementacji czy diecie i nie potrafie jeszcze sam ulozyc dobrego planu ktory bylby konkretnie podemnie.
Jeżeli mozesz uloz mi taki plan a ja sie do niego zastosuje i zobaczymy jakie beda efekty :)
nie wazne czy 3 dni czy 4 czy 15 czy 8 powtorzen . Ja chce efekty :)

Cokta co do techniki to widac na filmikach ze sie tylko poprawila.


Zmieniony przez - TieS91 w dniu 2011-10-26 21:36:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Moja czy Twoja? U mnie jeszcze ocean pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
No właśnie tak myślałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejność ćwiczeń na siłowni - od początku

Następny temat

FBW po kilkumiesiecznej przerwie do oceny

WHEY premium