SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TieS91-Gorące Lato s94,107,113

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21518 Napisanych postów 30775 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870311
Strong, jeśli nie widzisz poprawy w szerokości najszerszych, to proszę Cię, udaj się do okulisty
Poza tym nie sztuką jest ulać się jak prosiak i cieszyć się ze wzrostu obwodów...

Ties, naprawdę dobra robota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Nie no, Przemo, nie miałem na myśli obrażania kogokolwiek. Nie zrozum mnie źle. Po prostu nie widzę żadnej poprawy, poza większą masą czworogłowych uda. Nie dostrzegłem poprawy klaty, ramion, barków, czy wspomnianej przez Ciebie szerokości pleców. Od lat oglądam zdjęcia zawodników i rozpoznałbym poprawę w sylwetce. Chyba że problem tkwi w zdjęciach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Problem tkwi w Twoim zezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Nie, zeza nie mam. Okularów widocznie nie wyczyściłem.

Mogę się mylić. Piszę tylko to, co mi się wydaje i wydaje mi się, że progres jest znikomy.

Zmieniony przez - strongzonk w dniu 2012-03-01 19:04:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21518 Napisanych postów 30775 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870311
Wiem Strong że nie chciałeś nikogo obrazić, bo dobry człowiek z Ciebie Zgadzam się też że poprawy klaty czy ramion na fotkach nie widać, no ale kurde, poprawe pleców dostrzegła by chyba nawet osoba nieznająca się na kulturystyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
powiem tak jak zaczynalem mase uwazalem ze najslabsze co mam to ramiona teraz uwazam ze sa akurat wedlug meni golym okiem widac ze tric jest owiele wiekszy co do klatki wielkiej roznicy rzeczywiscie nei widze ale silowo poszla do przodu barki rowniez sa napewno na duzy + pojawily si enawet na nich rozstepy. bicepsow wczesniej nie mialem wogole teraz sie pokazaly takze uwazam ze nei bylo tak zle aczkowliek doszlo sporo fatu. Bonus taki ze zminilem cala garderobe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Najważniejsze, że się dobrze czujesz i coś robisz ze sobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
też nie widzę progresu ,ale w prawym oku mam prawie -5
a tak serio to postęp ogromny +12kg ,fakt musiało trochę podolać ,ale widać ,że po wycince będzie ciekawie siła też do przodu i to mocno ,nie obijałeś się przez ten czas


Zmieniony przez - dextr w dniu 2012-03-02 13:37:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widać progres.
Szerokość pleców na +
A Kobieta twoja zauważyła progres? jak ona zauważyła to jest git! i + kolejna motywacja dla ciebie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejność ćwiczeń na siłowni - od początku

Następny temat

FBW po kilkumiesiecznej przerwie do oceny

WHEY premium