SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TieS91-Gorące Lato s94,107,113

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 974
Bo tak myślę żeby sobie zakupić, dużo osób pisze że zmęczenie mniejsze. A ogólnie miewasz np. zakwasy, niechęć do treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
zakwasy mam tylko na poczatku nowych treningow potem juz nie ;)a co do neicheci to wrecz odwrotnie az czekam na kolejny trening i wydaje mi sie ze moglbym trenowac owiele dluzej xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 974
przed wrześniem ćwiczyłeś coś, bo widzę, że na chudzielca nie wyglądałeś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
przed wrzesniem cwiczylem na lapu capu staz mam tai jak pisze w dzienniku z silownia a jeszcze wczesniejpare miesiecy tajskiego boksu no i zaliczylem troche pompek + brzuszkow :D a w liceum gralem w ping ponga xD

Zmieniony przez - TieS91 w dniu 2011-10-17 18:23:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27970
no to witam w gronie muay thai pompek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 974
Haha ping pong to tak jak ja, nawet reprezentowalem lo w 2 kl. Po pinglu zauważyłem że prawa strona pleców jest silniejsza i nawet czuć mięśnie(przed silka jeszcze) ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
u nast nie bylo turniejów ale za to sam jezdilem na pare :PP pingpong super sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Ja tam kiedys tez z 4 miesiace jakies pompki, brzuszki robilem, przysiady bez obciazenia po 50 powt, i na atlasie cos tam :) Lepiej tak niz siedziec i nic nie robic

Ja jezeli chodzi o jakis cykl, to dopiero jak bede czul bardzo niski przyrost sily, bo teraz, poki co, teorytycznie dam rade caly czas dokladac na sztange cos(nie biore pod uwage tego ze technike gubie i ze 2 powtorzenia mneij dam rade, dopiero po 2 treningach dam rade znow technicznie i na zalozonej liczbie powtorzen ;p )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie gadaj że masz bf wysoki i że jest tłusto.
Dowal mięcha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
meicho bedzie ;D mamy jeszcze cala zime teraz do poniedzialku regeneracja i jazda , juz nie moge sie doczekac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejność ćwiczeń na siłowni - od początku

Następny temat

FBW po kilkumiesiecznej przerwie do oceny

WHEY premium