SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TieS91-Gorące Lato s94,107,113

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
lepiej zeby nikt nie kopal bo jeszcze krzywda stanie sie a wtedy nei bedziesz dal rade cwiczyc w ogole xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Hahah xD
Nie byłoby chyba tak źle :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
jak laska to nawet moze byc lepiej, a nie gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Oj, masz rację, masz rację :/

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
ładny zestawik kupiłeś ;) masz może porównanie carbonoxu i z innymi węglami ? ,bo ja tylko carbonoxa wszamałem i jestem zadowolony ,ale zawsze może być lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
TieS91

coraz lepiej.

mc
utrzymuj pozycje techniczna od poczatku,do konca.
gryf ma obcierac piszczele.
ogolnie-ma byc prowadzony jak najblizej ciala.
na drugi dzien powinienes poczuc takze najszersze.
to COS na dloniach,to niby po co?...aby oslabic chwyt?

wioslo
trzymaj tulow bardziej rownolegle do podlogi przez caly zakres ruchu.

suplementy-moim zdaniem za wczesnie pojechales po calosci.
carbo?
do kosza
nawet-jesli juz.....rownie dobrze trzeba bylo sobie glukoze kupic za pare zl w sklepie spozywczym.
jedno i to samo gowno.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
łeee , ile supli ;d

rekawiczki do kosza , lepiej usztywnienia na nadgarstki i jazda . U mnie kolega ma rekawiczki olimpa i sprawdzałem czy lepiej sie trzyma to smiech na sali , zamiast lepiej to sie sztanga slizga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widze ze sie ostry cykl szykuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
ja widzieliscie na wszytskich wczesniejszych filmach nei uzywam rekawiczek , zalozylem je i zapomnialem zdjac na rozgrzewce(lalem worek ) co do supli no to mam ich sporo ale jak mowie kreatyna czeka na dobry moment - bialka do uzupelnienia wiadomo, gejner jest wrazie gdyby jedzonka zabraklo bo sie studia zaczely ,witaminy to podstawa,a bcaa zabezpieczenie napoje wygralem w konkursie sfd i przyokazji 5% rabatu to kupilem troche :) a dzisiaj ma dojsc jeszcze bialko za konkurs xD

ma tkos moze jakas rade co zrobic by wyciskac w wl rowno ? ja nawet gdy podniose sam gryf na maxymalna wysokosc w wl jest on krzywy , zupelnie nie wiem czym to spowodowane i strasznie trudno mi to skorygowac bo wydaje mi sie ze idzie prosto
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejność ćwiczeń na siłowni - od początku

Następny temat

FBW po kilkumiesiecznej przerwie do oceny

WHEY premium