SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TieS91-Gorące Lato s94,107,113

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
To co napisałem wcześniej to był żarcik xD
Ćłicz, ćłicz i rośnij :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
jest bardzo dobrze
nie martw się nic, przy tak dużych cieżrach dla siebie, nie ma co się dziwić że technika siada:)

i dobrze że po 10kg dokladasz, progres to prgores, potem przerwa i od nowa;)

ps. moim zdaniem nie zmniejszaj a powtórz ciężar;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Też już coś zaczynam myśleć o nowym planie, i też chce 4 razy w tygodniu splita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
witam


Trening z dzis jestem niezadowlolny strasznie z mc bo robilem z tak zalosna technika ze az zal, pozniej juz sie balem to ciaganc dalej i zrobiem tylko 12 powtorzen

Nie wiem dlaczego wy wszyscy młodzi chcecie dźwigac maxy a nie pracujecie nad technika
Mc to podstawowe ćwiczenie w kulturystyce każdy to wie i bardzo łatwo o kontuzje ,dlatego lepiej robic na mniejszym obciazeniu i opanować technicznie bo o kontuzje nie trudno .

Pomyśl nad tym Kolego
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1026
Rafi odwiedz sobie pare stron wczesniej bo widze ze chyba nie jestes w watku, caly czas staram sie robic wszytsko technicznie i powoli. mc z 100 szlo ladnie i malo bylo do poprawy wiec pozwoillem sobie na 110 ktore nei szlo tak jakbym chcial nei bylo tam kotow ani innych ale nie tak dobrze jak mc z 100.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1026
dzieki za Sogi , ale prosze dawac na TieS91 bo wroce do tamtego kontajak mi ban sie skonczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Mc to podstawowe ćwiczenie w kulturystyce każdy to wie




Plecy zawodnika, który nie wykonywał MC Ten zawodnik to Kevin Levrone.

Rafi, tak na prawdę nikt nie pracuje nad techniką.

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-12-02 20:44:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
cocta - technika to podstawa , a bez niej to tylko kontuzje
główne mięśnie zaangażowane w Mc -prostowniki grzbietu, mięsnie najszersze grzbietu, pośladkowe, dwugłowe ud

Zmieniony przez - rafi77 w dniu 2011-12-02 20:47:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1026
Rafi
https://www.sfd.pl/TieS91_Masa,Dziennik.22,23str_-t792695-s51.html

i powiedz mi ze nie staram sie pracowac caly czas nad technika, to ze zauwazylem ze ja lapie i o tym powiedzialem to tylko po to by Ja poprawic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wiem, ale chodziło mi o to, że nikt nie pracuje nad techniką porządnie. Każdy stara się poprawiać ją na bieżąco. Słyszałem w USA niektórzy robią oddzielne treningi techniki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejność ćwiczeń na siłowni - od początku

Następny temat

FBW po kilkumiesiecznej przerwie do oceny

WHEY premium