SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TieS91-Gorące Lato s94,107,113

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
"cc" - ciężar ciała?

ładna sumka kcal już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
tak tak ciezar ciala , a kcal bedzie wiecej ale powoli powoli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dla mnie lepszy niz oliwa w smaku
ale miałem tylko jedną butelke
ale podobno to nie jest za dobre źródło fatu, bo już nie wiem jaki to dokładnie był rodzaj tłuszczów ale chyba taki którego i tak dostarczamy wystarczajaco z normalnego pozywienia.

mogłem coś pomieszac, albo mi sie cos przyśniło ze cos kiedyś o tym czytałem;d

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-06-04 22:31:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
Ja oleju z pestek uzywam tylko gdy cos smaze(1-2razy w tygodniu) a pijam lniany i oliwe z oliwek :)
Vix jak dla mnie wlasciwie nei zmienia smakow smazonych potraw wiec jest ok normalnie go nei pijam

zaopserwowalem ze mimo iz podbilem juz o 300 kcal diete , to Mój organizm wszytsko i tak przepala bo waga nadal bez zmian ,natomiast pas spadl o kolejny centymetr

Zmieniony przez - TieS91 w dniu 2012-06-05 08:05:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Ties, a jak się kształtują ceny oliwy z pestek do oliwy z oliwek? Bo nigdy nawet nie zwracałem uwagi na oliwę z pestek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21518 Napisanych postów 30775 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870309
To chyba nie do końca tak jak mówi Marian. Olej z pestek to źródło wielonienasyconych, a one występują głównie w olejach - z pestek, kukurydzianym, sojowym itp no i w orzechach włoskich, margarynach (chyba ). Te które występują najczęściej w pożywieniu, tj. mięsach, nabiale, jajkach itp, to nasycone, i z nimi trzeba uważać, co oczywiście nei znaczy że nie są potrzebne.
Tak więc olej z pestek to dobry wybór, sam niedawno zacząłem używać Jest tańszy niż oliwa, i nie ma aż tak wyrazistego smaku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
nadaje się do smażenia? Czy lepiej mięso na samym teflonie + odrobina wody, a dopiero już gotowe na talerzu sobie polać? Bo muszę te T podbić koniecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
wiesz co mi potrafy wogole nie zmieniaja smaku gdy na nim cos robie takze jak dla mnie na duzy +
a co do ceny to nie potrafie powiedziec bo poprostu nei pamietam ale kupuje go w dosc niskich cenach tak samo jak oliwe czy olej lniany , wszytsko daltego ze zapatruje sie w hurtowniach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
to mogłem cos pomieszac, tak jak wspomniałem nie byłem pewny.
alej z pestek winogron jest tanszy niz oliwa, przynajmniej jak ja kupowałem, ale to było z rok temu.

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-06-05 10:15:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejność ćwiczeń na siłowni - od początku

Następny temat

FBW po kilkumiesiecznej przerwie do oceny

WHEY premium