SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TieS91-Gorące Lato s94,107,113

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TieS91, lubię Cię, ale te Twoje wypiski są k*rwa nieczytelne w ch*j! Może Cię tylko ratować zajmowanie się potrzebami rozochoconej dziewczyny, bo nic innego Cię nie wytłumaczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Ile Ci zajmuje średnio taki tren?

Ja na szczęście nie miałem jeszcze koniecznosci zsuwania sztangi przy WL - widocznie za małe ciężary daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Paweł - Ty ostatnio dość monotematyczny jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Paniedarku ja też to zauważyłem - pewnie dawno nie rvchał i teśc nie ma ujścia















nie no joke

Zmieniony przez - vixen3 w dniu 2011-12-22 22:35:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 974
jak już wiesz że nie podniesiesz i idzie sztanga w dol to staraj się ją kłaść już jak najbliżej nog żeby nie poszla na szyję i mniej było do turlania;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paweł Zapytam Cie - co jest trudnego w odczytywaniu tych wpisek? Czy piszesz to specjalnie, żeby "cokolwiek" napisać? Czy na prawdę nie rozumiesz? Bo ja nie wiem jak można tego nie zrozumieć, skoro ma w łydkach 15x74, to chyba wiadome, że nie robi 74 powtórzeń z ciężarem 15kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
Trening okolo 2 godzin zajmuje :)
pv generalnie mi sie to nie zdarza , mialem ostanio tak napcozatku swojej karjery , ale jak juz nie daje rady to zawsze mam w okolicach sutkow :D.
Juz dzisiaj ostatni dzien takiego zap***dolu i bedzie lajcik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pandarek - tia, za jakiś czas mi przejdzie. Jak mam dobry humor, to dupy mi w głowie.

Przemyski - nie złapałeś ironii, ale to nic. W każdym razie są nieczytelne. Wyglądają jak wzory matematyczne (no offence Ties :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Kiedyś też takie robiłem wypiski jak czasu brakowało :) Najlepiej Ties91 jak nie masz czasu to zrób sobie szkic ładnej wypiski w notatniku i przy następnej okazji rób ctrl+c na tekst i ctrl+v na wiadomość no i pozmieniaj tylko obciążenie/serie no i ogólnie spam o postępach :D. Sklep z nabiałem to istny raj na ziemi .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejność ćwiczeń na siłowni - od początku

Następny temat

FBW po kilkumiesiecznej przerwie do oceny

WHEY premium