SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164000

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
nie wiem jak to się skończy ale masakra. Gliniarz się śmiał jak zgłoszenie przyjmował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
siema spam. Mnie tu nie ma, bo mi się zaraz za moją wiarę w prawidłowe funkcjonowanie organów ścigania oberwie a tak na powaznie agataq, jakby coś trzeba było pomóc, to służę:)

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
OMG Aga, tak mi przykro :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
no ja Ci mówiłam, że ona Cie może w trąbke pocałować ale nie sądziłam, że sie posunie doc zegos takiego :( No to faktycznie do Wyższej Instancji wal czyli do Deja = )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 489 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12956
dobry Laski:D

Tłuściutka kura domowa na pełnym etacie:D
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_redukcji:/-t935072.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
przykro jak przykro - stwierdzam po prostu że ja mam kalejdoskop. albo nuda na maxa a jak się dzieje to od razu z grubej rury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607806
myslałam, ze takie rzeczy tylko w TV
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 489 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12956
mam pytanie:D
spuchlam po wyrwaniu zeba w czwartek, siniak mi sie zrobil, ale czuje sie ok, myslicie ze moge cwiczyc juz? nadal wygladam jak pol dpy zza krzaka, ale maz mi nie pozwala cwiczyc:/

Tłuściutka kura domowa na pełnym etacie:D
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_redukcji:/-t935072.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no dokładnie, polewają ze mnie wszyscy, że będzie nowy odcinek ukrytej prawdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
zocha_samocha
mam pytanie:D
spuchlam po wyrwaniu zeba w czwartek, siniak mi sie zrobil, ale czuje sie ok, myslicie ze moge cwiczyc juz? nadal wygladam jak pol dpy zza krzaka, ale maz mi nie pozwala cwiczyc:/


NIE!!!!! ZA ZADNE SKARBY!!!!!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium