SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163904

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
Ja warzywa surowe to też tak średnio właśnie, chyba że pomidory
A tak to najbardziej lubię duszone z mięsem albo gotowane np. brukselkę czy brokuł czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Uwielbiam surowe warzywa i jem wszystkie jak leci. I chyba właśnie wolę w surówce czy sałatce niż osobno tylko robić mi się chce Tylko seler naciowy mi na surowo nie podchodzi. Ostatnio miałam fazę na selera korzeniowego w surówce z jabłkiem, cytryną i kwaśną śmietaną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Moja rodzina mnie zna i wiem, że tak mam ale jak jedziemy do rodziny faceta to na początku było, że wydziwiam a teraz to nawet specjalnie dla mnie coś szykują
Bo jeździmy do takiej ciotki, co stół ugina się od żarcia. Są ryby w occie, galarety, szynki, garmażerki, kiełbasy, sałatki i wiele innych tego typu potraw, a co je Asia??
JAJCA o ile są na stole

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Powinna gotować kopę jaj i stawiać Ci w półmisku przed nosem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Hi hi więc tak będę teraz mówić w razie gdybyśmy mieli tam jechać

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
A później teksty typu:
- jeeesuuu gdzie tyle jaj toż to sam cholesterol

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Trza być twardkim, nie miętkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Łeee no pewnie Fuxi
W kwestii jedzenia jestem twarda, nic mi nie robią te teksty i namawianie do zjedzenia czegoś.
Wczoraj na imieninach w pracy dałam cukierki a na kawie było ciasto. Nie powiem, bo cukierki michałki trochę do mnie mówiły "zjedz mnie", ale jak sobie pomyślę, że po co mi 2 minuty wątpliwej przyjemności skoro wiem co to za shit i było po sprawie :D
Poza tym upiekłam sobie redukcyjne muffiny z bananem i to wciągnęłam do kawy :)
Psychika została zaspokojona.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Sforcia, a jak robisz muffiny? Wrzucałaś może do przepisów? Bo Ty też na bezglutenie, prawda? Ja takie na normalnej mące to taśmowo produkuję, ale nie wiem czym ją najlepiej zastąpić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
W przepisach one są, ale nie wiem już na jakiej stronie.
Wrzucam tu cały przepis, bo mam skopiowany do worda.
Tam jest mąka żytnia a ja po prostu zrobiłam z gryczaną :D
Myślę jeszcze nad połączeniem gryczanej + ziemniaczana, ale jeszcze nie miałam okazji do przetestowania.
To co pogrubione, to moje dopiski, reszta to oryginalny przepis i tylko usunęłam opis przesiewania mąki żytniej, bo gryczana tego nie potrzebuje.


Redukcyjne muffiny

Wrzucałam do miski wszystko co zdatne na redukcję w proporcjach, żeby wyszło coś ciastopodobnego

150g mąki razowej żytniej 2000 - ja dodaje gryczaną
250g jogurtu naturalnego greckiego
50g odżywki białkowej - mam akurat wheya waniliowego i dałam teraz nawet prawie 60g
400g mleka
1 jajko
1 banan
gorzkie, ciemne kakao
10g oleju kokosowego - można dodać też masło
soda oczyszczona


Do mąki dodałam płaską łyżeczkę sody spożywczej. Wkroiłam do tego drobno jednego banana - musi być mocno dojrzały, tak żeby był słodki

Jogurt naturalny wymieszałam z jajkiem do jednolitej konsystencji.

Suchą odżywkę białkową zmieszałam z dwoma łyżeczkami ciemnego kakao(można dodać ciut więcej), dodałam oleju kokosowego i całość wyszejkowałam z mlekiem do gładkiej masy bez grudek. Wlałam to do jogurtu wymieszanego z jajkiem. Całość wymerdałam dokładnie łyżką i wlałam do miski z mąką i sodą.
Mieszu mieszu

I hops do formy. Wkładałam w te papilotki - najlepsze są z IKEI bo nie przywierają do muffina.

Piekłam ok. 15 minut, w temp. 190 stopni na termoobiegu. Patyczkiem sprawdzałam czy są okej. Te muffiny nie będą nigdy suche, tylko lekko wilgotne

Zapach mają nieziemski, jak w cukierni Pewnie dzięki odżywce. W smaku są bardzo dobre, nie są słodkie za bardzo, ale jak się dojdzie do banana to już niebo w gębie


Niestety jeśli chodzi o walory estetyczne, to szału nie ma
Ostały mi się jeszcze ze 4 to pstryknę zaraz fotkę.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium