SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163816

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
siema spamiarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
napisz do sprzedawcy, że nie dostałaś przesyłki i żeby jako nadawca z dowodem nadania interweniował - reklamacje złożył. Kurier w końcu też ma terminy w jakich ma dostarczyć przesyłkę.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Arphiel ja już tyle pisałam... nawet oświadczenie oficjalnie złożyłam, które mi wysłali douzupelnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
czekam teraz na odzew bo w pt wysylalam oswiadczenie w weekend pewnie sie nie zjamuja takimi rzeczami a teraz eszcze wczesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Lisus


ooo temat mojej magisterki niemal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
chyba jestem ofiara sprytnej manipulacji :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Witaj spamie po weekendzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
opowiem Wam moją piątkową historię - pojechałam odbiór zrobić u tego klienta co mnie sądem straszy i życie mi utrudnia bezpodstawnie No i rozmowa idzie gładko, wygląda na to że przemyślał. Moi Monterzy się pakują, gość proponuje kawę, grilla, drinka - wszystko na raz. Odmawiamy, gość chwali za jakosć i wykonanie... Panowie się pakują do busa, ja jeszcze stoję i czekam na podpis na protokole odbioru. Panowie odjeżdżają, gość podaje mi podpisane dokumenty do łapki a w tym czasie jego żona zajeżdża mi i zastawia auto. Myślę sobie WTF!! A gość widząc moją minę, bierze mnie za łokieć i mówi że zaprasza do środka, bo teraz wykonam telefon po męża a on przyjedzie z 1000 zł i MNIE ODBIERZE!! Pytam gościa wprost, Panie, odyebało coś? A on mi ze spokojem, że chciał tylko by panowie pojechali i teraz to dopiero możemy zacząć rozmawiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Zatrzymano mnie dla okupu!! I to takiego taniego kurfa !
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium