SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163775

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Chrupiąca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Pokrzywę mam w menu - ale do picia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Wiecie co? To chyba skrajny masochizm nabijać się z własnej głodówki. Ale z Wami to jakoś weselej wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
To tak jak czekać na domsy

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fuxiatka
jo1984
Mleko migdałowe liczyłam jako migdały uzyte do wykorzystanej porcji, chyba Kajtek tak zaleciła, nie pamiętam... trocin nie jadlam- nie miałam pomysłu na nie i nie wiem jak bym je miała liczyć moze dobre są do peelingu twarzy?? kawa z mlekiem migdałowym to rarytas...


A widzisz, na tej stronie co podałam jest info, że te orzechy można rozmieszać z odrobiną mleka i owocami i wychodzi "serek". Myślę, że można je też dodać do omleta/placka śniadaniowego albo owsianki/kaszy.
I wolałabym, żeby to mleko miało mniej wartości niż taka sama ilość orzechów chyba to rozbiję - zważę te trociny albo co...


Próbuj i daj znać ja spróbowałam to z gazy prosto... he he... trociny zaiste i jak już policzysz wartości to napisz mi, coooooo...?
Corum, moze ogórkowa na wywarze z pokrzyw z ryżem i indykiem, posypana koprem i natką jak jeszcze możesz marchew to będzie normalnie wypas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
O ranyyy.... Ale horror..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja właśnie stworzyłam zupę jarzynową ze szparagami - nic prostszego - włoszczyzna + szparagi dorzucone - pycha :)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Kiedyś jak mieszkałam jeszcze z rodzicami to zupy na porządku dziennym były.. Potem przestałam je gotować bo syn obiady w szkole wciąga a gotować na jedną osobę to mi się nie opłacało. Ale mogę przecież sobie zrobić mój ulubiony czerwony barszcz z ryżem zamiast ziemniorów.. Dzięki dziewczyny. przypomniało mi się co lubię a o czym już zapomniałam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium