SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163910

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
CiociaSamoZlo
hej ev - jak było w poznaniu??


FANTASTYCZNIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Viki
ja bym chetnie jeszcze kiedyś wystartowała w sumie brakuje mi zawodów niższej rangi, bo akurat na Mistrzostwa Polski to juz za duzo jak dla mnie, ale jakby były jakieś lokalne to z chęcia, szkoda ze nie robia

a to co bylyscie to byly MP?
Kurde no bo klasa swiatowa jak dla mnie, naprawde =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Zrobimy sobie same
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ja mogę Wam zorganizować zawody jakie tylko chcecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
eveline
ja mogę Wam zorganizować zawody jakie tylko chcecie


tak! tutaj!
urzadzmy sobie wlasne wybory miss SFD Dzialu Leszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
My byłysmy na debiutach, ale tam można tylko raz wystartowac Przydałoby sie cos własnie na poziomie debiutów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
No dobra ale troche off topic. Czy ktoras z Was poleca/zna/slyszala/probowala jakis DOBRY stanik do BIEGANIA ale musi byc naprawde jak to okreslila Fux: PĘTAJĄCY cycki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Lisus
eveline
ja mogę Wam zorganizować zawody jakie tylko chcecie


tak! tutaj!
urzadzmy sobie wlasne wybory miss SFD Dzialu Leszczy




Genialny pomysł zgłaszam się jako leszcz numer 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
wymyślę Wam nawet jakieś dodatkowe rywalizacje,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Lisus
No dobra ale troche off topic. Czy ktoras z Was poleca/zna/slyszala/probowala jakis DOBRY stanik do BIEGANIA ale musi byc naprawde jak to okreslila Fux: PĘTAJĄCY cycki :D



Ja mam ten, biały. Jest zaj**isty !
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium