SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163885

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
hehe, 'roboty' - rozpieprzone najwieksze rondo w centrum miasta ja w szczecinie czesto u kumpla bywam, chetnie bym Ci sie dala zmasakrowac na jakichs zajeciach kiedys
Ja mam na szczescie multisport i sobie moge wybierac, bo jak silka fajna to fitness mi nie pasuje albo na odwrot..w ogole mam jedna ulubiona instruktorke praktycznie i za nia jeżdże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
i jeszcze sfit.pl ale to świeże i bardzo małe.

Ja chodziłam na latino, ale raczej dla relaksu. A jakiś czas temu skusiłam się raz na zumbę. Nuda. Jak ja nie znoszę powtarzania po tysiąc razy stepu...

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Ja tez dla relaksu chodze w ramach takiego lajtowego aero czasem Niestety, ale zeby u mnie spadało, to musze interwaly zapieprzac...nie ma sprawiedliwosci.. a zumby tez nie trawie..jakos nie przemawia to do mnie...w ogole lubie wymagajace zajecia o wysokiej intensywnosci, dynamiczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Też takie lubie...

Spada do łóżka. Rano do pracy.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
lorane
hehe, 'roboty' - rozpieprzone najwieksze rondo w centrum miasta ja w szczecinie czesto u kumpla bywam, chetnie bym Ci sie dala zmasakrowac na jakichs zajeciach kiedys
Ja mam na szczescie multisport i sobie moge wybierac, bo jak silka fajna to fitness mi nie pasuje albo na odwrot..w ogole mam jedna ulubiona instruktorke praktycznie i za nia jeżdże


u nas multisport nie działa ale mogę w razie w jakąś wejściówkę w razie czego załatwić daj znać.
a z ciekawości - jaka to instruktorka? jak nie chcesz tu nazwiska podawać to może na priv?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
aaaa bo Ty w pure pewnie? na PW Ci napisze, ona chyba ze szczecina jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
zgadza się ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
a jednak nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Rany...co odswieze to nowy temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
no rzeczywiście ale wiesz w sumie to może i dobrze że więcej ludziów będzie uświadomionych (o ile otworzą swe umysły )
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium