SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163796

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
lorane
No w sumie wystarczy, ze ugotujesz tak jak dla siebie tylko x3 i 2/3 dla niego


No właśnie :)

Będę go karmić jak gęsi - przez rurkę

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11627
sforcia
Mój na obiad zje czasem mniej niż ja


haha, no kiedyś kombinowałam jak ukryć żenadę siadając do stołu gdzie mój talerz był taki sam jak jego, albo i WIĘKSZy :D
(można zawsze zjeść pół porcji w locie, w drodze z kuchni ;D)

teraz mnie to w ogóle nie żenuje ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
aaricia
sforcia
Albo, że go pająki za obraz wciągną.


ludzie, skąd wy te zaj**iaszcze teksty bierzecie :D wpisuję do złotych myśli :D



Mnie też niektóre teksty z forum zabijają.

Np. ten "Jaram się (wyjazdem) jak pochodnia" - chyba tequila to napisała u siebie, ale nie jestem pewna.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mój kuźwa nigdy nic nie ćwiczył, leser jakich mało... trzy miechy ostro pizga żelastwem w wersji "mechanik ciągników siodłowych" (w poprzedniej robocie głównie grał w karty i pił kawę)wyglada teraz jakby z rok ćwiczył na siłce i jeszcze mu za to płacą nie ma sprawiedliwości na tym świecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
jo, Ty akurat na gen nie masz co narzekac ale fakt, faceci mają latwiej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
aaricia
sforcia
Mój na obiad zje czasem mniej niż ja


haha, no kiedyś kombinowałam jak ukryć żenadę siadając do stołu gdzie mój talerz był taki sam jak jego, albo i WIĘKSZy :D
(można zawsze zjeść pół porcji w locie, w drodze z kuchni ;D)

teraz mnie to w ogóle nie żenuje ;D



powinno żenować Faetów a nie nas.
Aczkolwiek jak byliśmy teraz na chrzcinach i wciągnęłam full mięsa, cały talerz warzyw i trochę pyrów, to tak mi przez myśl przemknęło "o kurdę, co oni pomyślą". Ale to tylko chwilę tak było

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ja czasami jak jade do mamy na obiad, to sie pytam "co bedzie i czy duzo? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11627
no nie ma sprawiedliwości, nie ma..
cellulitu nie mają.
pomachają 3 razy żelastwem i jest pompaaa
jeść im się nie chce a jak już chce to mogą żryć ile wlezie i im nie idzie od razu w tyłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi mamita tyz specjalne szykuje papu jak wie ze będę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
aaricia
no nie ma sprawiedliwości, nie ma..
cellulitu nie mają.
pomachają 3 razy żelastwem i jest pompaaa
jeść im się nie chce a jak już chce to mogą żryć ile wlezie i im nie idzie od razu w tyłek.

I w ciąży nie chodzą..
I dzieci nie rodzą...
Lista przewinień męskiego rodzaju jest dłuuuga..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium