SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163937

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
agataq ale Cię wkręcają teraz. srają po gaciach chyba bezczelni są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
eveline
Little Wild
Hejoooo, k***a internet mi odcieli, bo zapomniałam rachunek zapłacić. Nawet michy nie mogłam zrzucić wczoraj. Teraz jestem u teściów ze swoim laptokiem ;/


to się nazywa uzależnienie



No wk***a mam, bo michy i filmików nie mogłam zrzucić a na tym mi najbardziej zależało. Ale już są, możecie sobie zerknąć :)

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA jestem MEGA SZCZĘŚLIWA. MICHA DZISIAJ DOPRACOWANA NA STOPRO

sorry, że tak krzyczę, ale jestem max z sibie w tym momencie zadowolona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
i git trzeba być z siebie zadowolonym ja właśnie tworzę notkę na swój temat już tydzień temu miałam napisać, ale pisanie o sobie i jeszcze pozytywnie to nie takie proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
a po co Ci ta notakta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Oj tam, nie bądź taka skromna Eve
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ja mam z tym problem ;/ na stronę taką jedną... już tydzień czasu pisze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Napisz, że jesteś ładna , zgrabna i powabna, zaj**ista i do tego bardzo skromna. A Twój intelekt jest większy niż ośmiotysięcznik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
agataq
a tak w ogóle, właśnie zaliczyłam 36 minutową rozmowę z Panem Klientem u którego była policja i Pan Klient zarzeka się ze wcale nie chciał mnie siłą przetrzymać, on mnie nie złapał za łokieć, tylko rękę podał elegancko. A żona to auto to tak dla draki Pani, no...przecież ja nie bandyta



Jako rasowy babochłop nie poznałas się na wielkopańskich manierach:)

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Little Wild
Napisz, że jesteś ładna , zgrabna i powabna, zaj**ista i do tego bardzo skromna. A Twój intelekt jest większy niż ośmiotysięcznik


ahaha to by chyba od razu stwierdzili, że nici ze współpracy
no ale fote mam juz w miare jakas ktora jest dynamiczna a nie tylko usmiech meduzy i nara hyh teraz opis tylko problem w tym ze jak patrze na opisy innych to sie czuje jak leszcz ktory nic sobie nie prezentuje :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Aga, dwa słowa, dwa: WYp*****LAJ DZIADU
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium