SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163835

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
little wild ale żeś sobie długi podpis rzuciła... od razu strony szybciej uciekają :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poznałam fajną laskę wczoraj na "szperaku" (grupa na fejsie założona w celu aby laski z miasta Skierniewice i okolic mogły se sprzedawać za śmieszne pieniądze ciuchy które już im nie pasują) pisałyśmy o tunice przeszło na wymiary ciała, a potem diety i ćwiczenia- też ćwiczy siłowo od pół roku, jest chuda w sumie już (168 cm/56 kg) ale mówi że ciągle ma brzu, odchodza ją trener bardzo osobisty (pono zawodowy dietetyk i kulturysta-fitnes-men) i na śnaidanie ma serek wiejski lajt na zmainę z prochem na mleku... boszsz.... biedne dziecko... a ja nie wiem co robią moje "wydry" i dobrze mi z tym, choc jak powiedziasł, że im przyniosę słodycze co małż zostawił po sobie to mówią 'ta żeby nam dupy rosły' na co ja, że przeciez i tak jecie słodycze codzinnie "no jemy" :) weź tu zrozum logikę wydr :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Fuxiatka
Eve, nawet nie próbuj

Bosh, moje wydry w pracy siedzą, żują prażoną kukurydzę z mikrofali ze sztucznym smakiem masła i rozprawiają o tym, że po 30 r.ż. to już brzuch rano nie jest płaski, a po 35 to w ogóle.
I się oburzają "kukurydzy też nie jesz? nic nie jesz! może czekoladkę?"
Ja się nie odzywam, bo nie mogę jeszcze na sobie zaprezentować efektów lejdisowej filozofii, ale się podśmiewuję pod nosem.



no NIC niesz, nic, czekoladki nie, popcorn nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
mnie dziś nerki bolą :( chlip ciągle kvrwa coś :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
ja od paru dni mam brzuch płaski jak ta lala... stres mnie tak wysprzątał, ze aż się pozapadałam :D muszę sobioe foty zrobić bo to się szybko nie powtórzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Lisus
Fuxiatka
Eve, nawet nie próbuj

Bosh, moje wydry w pracy siedzą, żują prażoną kukurydzę z mikrofali ze sztucznym smakiem masła i rozprawiają o tym, że po 30 r.ż. to już brzuch rano nie jest płaski, a po 35 to w ogóle.
I się oburzają "kukurydzy też nie jesz? nic nie jesz! może czekoladkę?"
Ja się nie odzywam, bo nie mogę jeszcze na sobie zaprezentować efektów lejdisowej filozofii, ale się podśmiewuję pod nosem.



no NIC niesz, nic, czekoladki nie, popcorn nie...


Dokładnie, zdycham z głodu.
Zapodałam se na dzisiaj taką michę, że w 4 posiłkach się zamknęłam i chyba będę musiała iść wcześniej spać
Truchtałam rano i ciągle jestem głodna!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
ev - slij :)

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
ja miałam wczoraj głoda nie do spętania!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
okurasei
mnie dziś nerki bolą :( chlip ciągle kvrwa coś :/

Widocznie Ci jeszcze nie zeszły bakterie, mam nadzieję że to nic poważniejszego. Dali Ci skierowanie na badanie? Jakiś posiew?

Zmieniony przez - Fuxiatka w dniu 2013-05-28 11:26:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
mam za tydzien moczu badanie zrobić :/ na razie tyle dobrze że nie sikam ale jestem cała obolała... jakby mnie ktoś kopał dwa dni :/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium